Ürün Grupları

AudioCodes 405HD IP Telefon

Ürün Kodu : 1188
Marka : AudioCodes
Ürün Özellikleri
Audiocodes 400HD serisinin giriş seviyesi modeli olan Audiocodes 405HD uygun maliyeti, kolay kullanımıyla ve HD ses kalitesiyle IP telefon dünyasına yeni bir boyut getirmektedir.
Arka aydınlatmalı, grafik ekranıyla beklentileri karşılayan Audiocodes 405HD IP Telefonunun auto-provisioning özelliğiyle özellikle cloud çözümü için ve otomatik kurulum gerektiren projeler için uygundur.SIP protokollerinin tümünü desteklemesi farklı taleplere ilişkin her projede Audiocodes 405HD kullanılmasını sağlar.

PoE desteğiyle gelen IP Telefonda çoklu dil desteği mevcuttur.
Teknik Özellikler
- HD VoIP ile en iyi ses kalitesi - IP PBX, Call Center ve Softswitch'ler ile zengin uyumluluk desteği - Full dupleks telefon hoparlörü - Yüksek güvenli VoIP özellikleri - Agent log in ve log out özelliği - Agent durum bilgisi - Agent ve grup istatistikleri - Agent call pickup entegrasyonu - Hot-desking desteği - Otomatik konfigürasyon desteği - PoE desteği - Çoklu proxy, DNS ve SAS ile yüksek erişilebilirlik - Opsiyonel Microsoft Lync desteği
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.