Ürün Grupları

AudioCodes 430HD IP Telefon

Ürün Kodu : 1189
Marka : AudioCodes
Ürün Özellikleri
400HD serisi IP telefonlar kurumsal IP PBX, Birleşik İletişim (Unified Communications), çağrı merkezleri ve servis sağlayıcılar tarafından sunulan hizmetlerde kullanılmak üzere yüksek kaliteli bir tasarıma sahiptir.

AudioCodes tarafından sunulan diğer VoIP ürünleri gibi gelişmiş ve sahada kanıtlanmış Audiocodes teknolojisine dayanan, HD ses kaltesindeki IP telefonlar Genesys, ININ, Microsoft Lync ve Broadsoft gibi önemli çağrı merkezi, santral ve softswitch üreticileri ile tam uyumluluk sunar.

Audiocodes 430HD SIP IP telefonu ileri ve orta seviye kullanım için geliştirilmiş bir IP telefondur. Kullanım kolaylığı ve rahatlık için tasarlanan 430HD büyük bir LCD ekran ve 12 programlanabilir hızlı arama tuşuna sahiptir.

Birleşik İletişimAudioCodes Birleşik İletişim (UC) pazarı için çeşitli çözümler sunmaktadır. AudioCodes'un UC çözümleri arasında medya ağ geçitleri, E-SBC, çağrı kayıt çözümleri gibi ürünlerin yanı sıra bulunan 400HD serisi IP telefonlar HD ses kalitesine ek olarak UC kullanımında öncemli bir özellik olan durum bilgisi paylaşımıda yapabilmektedir. Opsiyonel Microsoft Lync yazılı ile 400HD serisi IP telefonlar UC projelerinizde Audiocodes markasının deneyimini sunuyor. Çağrı MerkezleriAudioCodes HD IP Telefonları IP çağrı merkezleri için mükemmel bir çözüm sunar. Kompakt ve sağlam kutu tasarımı ve kulaklık entegrasyonu ile, çağrı merkezleri için gerekli olan mükemmel ses kalitesini birleştirmektedir. AudioCodes IP Telefonları lider çağrı merkezi çözüm sağlayıcılar ile tam sertifikalı olmasının yanı sıra büyüyen çağrı merkezi pazarında gerekli birkaç temel özelliği bir arada sunuyor. Kurumsal IP TelefonAudioCodes HD IP Telefonlar kurum içi veya hosted IP-PBX kullanıcıları için güvenilir, yüksek kaliteli iletişim sunmaktadır. Temel özellikleri olan güvenilirlik ve kanıtlanmış birlikte çalışabilirlik, onların SOHO’ların yanı sıra büyük işletmelerde de, herhangi bir SIP tabanlı ortam için mükemmel bir seçim olmasını sağlamaktadır. Özellikleri:•6 hat, hat başına 2 eş zamanlı çağrı •Grafik çok-dilli LCD ekran (132 X 64) •6 adet çoklu fonksiyon tuşu •12 programlanabilir, durum takibi yapılabilen hızlı arama tuşu •4 adet programlanabilir yazılımsal tuş •Opsiyonel Gigabit Ethernet desteği •USB kulaklık desteği •Opsiyonel Microsoft Lync desteği
Teknik Özellikler
- HD VoIP ile en iyi ses kalitesi - IP PBX, Call Center ve Softswitch'ler ile zengin uyumluluk desteği - Full dupleks telefon hoparlörü - Yüksek güvenli VoIP özellikleri - Agent log in ve log out özelliği - Agent durum bilgisi - Agent ve grup istatistikleri - Agent call pickup entegrasyonu - Hot-desking desteği - Otomatik konfigürasyon desteği - PoE desteği - Çoklu proxy, DNS ve SAS ile yüksek erişilebilirlik - Opsiyonel Microsoft Lync desteği
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.