Product Groups

AudioCodes Mediant 600

Product Code : 1145
Brand : AudioCodes
Product Features
Mediant 600 büyük ölçekli işletmeler veya küçük ölçekli taşıyıcılar için AudioCodes tarafından son teknoloji ile üretilmiş, , TDM ve IP ağlar arasındaki geçişi kolaylaştırmak üzere tasarlanmış maliyet avantajı sağlayan bir üründür.AudioCodes’un yenilikçi Voice over Packet teknolojisi ile yeni nesil ağlarda konumlandırılmak üzere maliyet avantajı sağlayan bir üründür.

Mediant 600 VoIPerfect™ teknolojisi ile Mediant 600 hem djital hem de analog modül içeren slotları ile ses uygulamalarında esnekliği öne çıkaran bir üründür. Geleneksel telefon ve PBX sistemleri ile IP Network`ü arasında yüksek ses kalitesinde entegrasyon sağlayan media gateway ürünü olan Mediant 600, pazarda yaygın kullanılan gateway, softswitch, proxy server, gatekeeper, IP Telefon, session border controller ve firewall ürünleriyle uyumlu çalışmaktadır. Mediant 600 çeşitli telefon arabirimlerini destekler. 1 veya 2E1/T1/J1 port, 4–8 arası BRI port veya 4 FXS analog port desteği vardır.

Mediant 600 gelişmiş donanım ve yazılım yeteneği sayesinde kolaylıkla kurulur. Ayrıca ses kalitesini aynı seviyede tutmaya yardımcı olur. Eğer ses kalitesi belirlenmiş ve önceden tanımlanmış değerlerin altına düşerse veya bağlantı kopması durumunda PBX üzerinde herhangi bir yönlendirme tanımına gereksinim olmadan Mediant 600 çağrıları otomatik olarak PSTN’ e aktarır.
Technicial Specifications
- AudioCodes VoIPerfect™ teknolojisi ile yüksek ses kalitesi
- E1/T1/J1 veya BRI bağlantı arabirimleri
- Enerji veya ağ sorunlarında PSTN'e otomatik geçiş ile yedekleme
- Stand Alone Survivability (SAS) SIP hizmetlerinde devamlılık
In addition to all the technology products used in the Call Center infrastructure, all blog posts about telecommunication and active network devices can be found here.