Ürün Grupları

Blackwire 3200 Serisi (C3215 & C3225)

Ürün Kodu : 1049
Marka : Plantronics-Poly
Ürün Özellikleri

Üstün Ses Kalitesi

Blackwire 3200, wideband, gürültü önleyici mikrofonu ve hi-fi stereo ses kalitesiyle müzik, multimedya ve konuşmak için mükemmel bir üründür. (modeller C3220 / C3225) Dinamik EQ özelliği, görüşme sırasında ses kalitesini optimize eder; müzik veya multimedya dinlerken EQ ayarlarını otomatik yapar. Blackwire 3200 Serisi, SoundGuard™ teknolojisine sahiptir.

Bağlantı Seçenekleri

PC, cep telefonu veya tabletlerle yapılan telefon görüşmelerini tek bir araçla yönetmek isteyen çalışanlar için ideal bir üründür. Blackwire 3200 Serisi, konforlu, esnek ve kombine bir kulaklık olmasının yanında ekonomik bir üründür . Standart USB veya USB-C bağlantısı ile aramaları PC'nizden veya tabletinizden yönetebilirsiniz. C3215/C3225 modelleri, kablosuz cihazınız için 3,5 mm'lik bir bağlantı seçeneği sunar.

Konfor ve Taşınabilirlik

Konforun, uyumun ve güvenliğin keyfini çıkarın. Hafif metal taç bandı ,dayanıklılık ve konfor sağlamaktadır. Deri kulak yastıkları mevcuttur, kolay taşınabilir ve aynı zamanda katlanabilir bir modeldir . Taşıma çantası (C3215/C3225) dahil gelmektedir.

Etkili ses gücü

Esnek mikrofon ucu ile gürültüyü kesen mikrofonu arka plan sesini minimuma indirir.

Hızlı bağlantı

Gelişmiş bağlanabilirlik

USB, USB-C ve 3,5 mm bağlantı (C3215 / C3225)

Özellikler

Bütünleşik iletişime doğru akılcı adım: Bütünleşik iletişime giriş yapmak için özel bir ürün. Kurumsal kullanıcılar için özel tasarlanmış üstün ses kalitesi, katlanabilir özellikli taşıma çantası dahil, ekonomik bir kulaklık.
Bağlantı seçenekleri: USB, USB-C ile PC’ye , 3,5mm jack ile cep telefonu ve tablete bağlanılır.
Stil seçimi yapmak: İki şekilde kullanımı mevcut: İki kulağı kapatan ile zengin sürükleyici ses deneyimi (C3220/C3225), tek kulağı kapatan ile çevreden kopmadan konuşma deneyimi. (C3210/C3215)
Hafif tasarım: Ultra hafif metal taç bandı daynıklılık ve hafiflik sağlar.
Kolay çağrı yönetimi: Çağrıları yanıtlama, sonlandırma, ses seviyesini kontrol etme ve sessize alma gibi tüm özellikleri yönetebilme.
Üstün ses kalitesi: DSP teknolojisi ve gürültü filtreleme mikrofonu sayesinde net, doğala yakın ve zengin ses deneyimi.
Dinamik EQ: Dinamik EQ teknolojisi sayesinde müzik dinlerken ya da multimedia uygulamarını kullanırken yüksek kalitede ses perfromansı sağlar.
Hızlı kurulum: Kolay ve hızlı kurulum, sorunsuz yönetim , Plantronics Hub ile firmware upgrade.

Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.