Ürün Grupları

Blackwire 710/720

Ürün Kodu : 1061
Marka : Plantronics
Ürün Özellikleri
Blackwire 710/720

Akıllı sensör teknolojisi ile Bluetooth özellikli USB kablolu kulaklık
P/N: 87506-12 C720 İki kulağı kapatan taçlı kulaklık (standart)
P/N: 87505-02 C710 Tek kulağı kapatan taçlı kulaklık (standart)
P/N: 87506-11 C720-M İki kulağı kapatan taçlı kulaklık (Microsoft)
P/N: 87505-01 C710-M Tek kulağı kapatan taçlı kulaklık (Microsoft)
Teknik Özellikler
Kablolunun güvenirliliği ile kablosuzun esnekliği tek üründe birleşti

Blackwire C710/720 çok yönlü kaliteli bir UC kulaklık olmasının yanı sıra bluetooth özelliği ile hem cep telefonlarıyla hem de tabletlerle sorunsuz çalışır. Eşsiz ses kalitesi ve akıllı sensor teknolojisi ile çağrı geldiğinde kulaklığınızı başınıza takarak çağrıyı otomatik açın, kulaklığınızı kablosundan ayırıp, yakanıza takın ve ofisinizde gezerek görüşmenin tadını çıkarın.

Çift bağlantı

PC ve cep telefonuna bağlantı- Kablosuzun esnekliği ve özgürlüğü ile kablonun konforu ve sağlamlılığı birleşti. İdeal bir ofis çalışanı hem PC hem cep telefonu gibi bir çok iletişim aracını bir arada kullanır ve yönetir. Blackwire C710/720 bu tür UC kullanıcıları için geliştirilmiş üst segment bir kulaklıktır.

Akıllı Sensor Teknolojisi

Kulaklığı başınıza koyarak bir aramayı cevaplandırmak ya da başınızdan alarak dinlediğiniz bir şeyi durdurmak- Marketin en kullanışlı, çok yönlü kablolu kulaklığı Blackwire 710/720 ürünleridir.

Eşsiz berrak ses

Wideband teknolojisi, gürültü filtreleme özelliği, hi-fi stereo ses kalitesi ile Blackwire C700 serisi olağanüstü ses deneyimi sunar. Tele konferans, web seminerleri , müzük dinlemek ve diğer multi medya uygulamarı için ideal bir kulaklıktır. Çağrılarda, müzik dinlerken ya da multi-medya uygulamalarında Dinamik EQ özellliği otomatik olarak devreye girer, ses kalitesini optimize eder. Ayrıca A2DP teknolojisi sayesinde mobil cihanızından sevdiğiniz şarkıları veya medya akışını kesintisiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Gelişmiş Mobilite

PC, cep telefonu veya tabletleriyle yaptıkları görüşmeleri tek bir kulaklıkla yönetmek isteyenler için ideal bir çözüm olan bu çok yönlü kulaklıklar mobil çağrılarda da seçkin PC ses kalitesini sunar. USB bağlantı kablosundan ayrılabilen kulaklık, yaka klipsi ile beraber 10 saate kadar mobil konuşma imkanı sunar. Ayrıca taşıma çantasına düz yerleştirebilir, beraberinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Yazılım-Etkin İşlevsellik

Plantronics’in Hub yazılımı aşağıdaki katma değerleri sağlar.

Birden fazla softphone kullanma desteği.
Pil ölçme özelliği: PC’de kulaklığın pil seviyesini görme.
Çağrı kontrol paneli ile çağrı kontrolü ve kişisel ayarlar yapılır.
Çağrı alındığında ve kulaklık aktif kullanıldığında UC yazılımı kendini otomatik günceller. Mobil aramalarda ise bu özellik sadece Microsoft Lync ve Skype uygulamalarında geçerlidir.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.