Ürün Grupları

Blakcwire 500 Serisi

Ürün Kodu : 1062
Marka : Plantronics
Ürün Özellikleri
Blakcwire 500 Serisi

USB Kulaklık
Her zaman kullanıma hazır, güvenilir kablolu USB kulaklık

P/N: 88861-01 C520 Taçlı, stereo model ( standart)
P/N: 88860-01 C510 Taçlı, tek kulağı kapatan model (standart)
P/N: 88861-02 C520-M Taçlı, stereo model ( Microsoft)
P/N: 88860-02 C510-M Taçlı, tek kulağı kapatan model (Microsoft)
Teknik Özellikler
Her zaman kullanıma hazır, güvenilir kablolu USB kulaklık

Sektörün ilk Akıllı Sensor™ teknolojisi ile üretilen USB kablolu kulaklık Blackwire® 500 serisi kullanıcıların beğenisine sunuldu. Bilgisayar üzerinden aramalar ile multi-medya uygulamalarını destekleyen C500 serisi, sesli uyarılar, mute ve volume tuşları ile son derece basit ve kolay kullanımının yanısıra kolay taşınabilirlik özelliği ile masanızda, evde her yerde en üst düzeyde iletişim kurmanızı sağlar.

Akıllı sensör teknolojisi

Endüstride bir ilk olan Akıllı Sensör ™ teknolojisi sadece kulaklığı başınıza takarak bir aramayı cevaplandırmanızı sağlar. Bu özellik C500 kulaklığı piyasanın en verimli ve çok yönlü kablolu kulaklığı yapar.

Üstün ses kalitesi

Wideband teknolojisi, gürültü filtreleme mikrofonu, hi-fi stereo ses kalitesi ile Blackwire C500 serisi olağanüstü ses deneyimi sunar. Tele-konferans, web seminerleri , müzük dinlemek ve diğer multi medya uygulamarı için ideal bir kulaklıktır. Çağrılarda, müzik dinlerken ya da multi-medya uygulamalarında ‘Dinamik EQ’ özellliği otomatik olarak devreye girer, ses kalitesini optimize eder.

Konfor ve taşınabilirlik

Kulak kısmı ultra yumuşak suni deri, taç kısmı çok hafif malzemeden, her gün konfor ve güvenli kullanım. Kulaklığı düz katlayıp, çantaya kolaylıkla yerleştirin ve taşıyın.

Yazılım-Etkin İşlevsellik

Plantronics’in Spokes yazılımı aşağıdaki katma değerleri sağlar:

Birden fazla softphone kullanma desteği.
Çağrı kontrol paneli ile çağrı kontrolü ve kişisel ayarlar yapılır.
Çağrı alındığında ve kulaklık aktif kullanıldığında UC yazılımı kendini otomatik günceller.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.