Ürün Grupları

Cisco Catalyst 4500E Series

Ürün Kodu : 1279
Marka : Cisco
Ürün Özellikleri
Deploy seamless wired and wireless access
Accelerate business growth and improve efficiency. The Catalyst 4500E Series is Cisco SD-Access-ready, and it’s the industry's most widely deployed modular platform for campus access and distribution deployments. Now with Supervisor 9-E, 8-E, and 8L-E, these switches offer 928 Gbps of wired and wireless converged access per system.
Teknik Özellikler
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.