Ürün Grupları

CS500 Serisi

Ürün Kodu : 1059
Marka : Plantronics-Poly
Ürün Özellikleri
CS500 Serisi

DECT Kablosuz Kulaklık
Plantronics’in efsanevi kablosuz kulaklığıyla masaüstü telefonlarınızı uzaktan yönetin.

P/N: 84693-01 CS540 üçü bir arada
P/N: 84693-11 CS540 HL10 kaldıraç ile birlikte üçü bir arada
P/N: 86305-01 CS530 Kulak üstü
P/N: 86305-11 CS530 HL10 kaldıraç ile birlikte kulak üstü
P/N: 84692-01 CS520 taç, iki kulağı kapatan
P/N: 84692-11 CS520 HL10 Kaldıraç ile brilikte taç, iki kulağı kapatan
P/N: 84691-01 CS510 taç, tek kulağı kapatan
P/N: 84691-11 CS510 HL10 kaldıraç ie birlikte taç, tek kulağı kapatan
Teknik Özellikler
Plantronics’in en çok satanlar listesinde olan CS 500 serisi kulaklık, kablosuz kulaklık teknolojisinde çığır açmış, yeni standartları kullanıcıların hizmetine sunmuştur. Sözkonusu bu özellikler yaklaşık 11 yıldır CS ailesini best seller yapmıştır.

Aerodinamik tasarımı ve ultra hafif DECT özellikli bu seri üstün performans özelliği sayesinde yoğun kullanıcıların en çok tercih etmiş olduğu seriler arasında yer almıştır.

Üstün Çağrı Yönetimi

Tek tuşla çağrı cevaplama,sonlandırma ve mute özelliği ile çağrıları yönetebileceğiniz 150 m mesafeye kadar kullanım özelliği olan eşsiz bir kulaklık modelidir.Masa üstü telefonların özelliğine göre sunulan ahize kaldırıcı aparatı yada elektronik switch kablo sayesinde telefonunuza gelen çağrıları yerinizde olmanıza gerek kalmadan cevaplamanızı sağlar. Ayrıca kolayca 3 kulaklığı aynı ana üniteye tanımlayıp, kullanabilirsiniz.

Üstün Ses Kalitesi

Gelişmiş geniş bant teknolojisi ve DECT özelliği sayesinde yüksek çözünürlükte ses kalitesi sağlarken WI-FI ağlarından kaynaklanabilecek ses parazitlerini ortadan kaldırır. Gürültü engelleyici mikrofonu ve dijital sinyal özelliği sayesinde dinliyeciler için arka plan gürültüsünü filtreleyerek berrak ve sdoğa yakın ses ile iletişim olanağı sağlar. Ayrıca konuşmalarınızda narrow ya da wideband seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Ana Ünite

Zarif ana ünite kulaklıkla birlikte gelir, bu ünite kulaklığı koyup sarj edeceğiniz ünitedir. Aynı zamanda konuştuğunuz mesafeye göre kendini otomatik olarak ayarlar, konuşma sonlandığında ise vites küçülterek, düşük mod statüsüne geçer, pil ömründen tasarruf sağlar.

Özellikler

Takma Stilleri

Üçü bir arada: Tüm takma stillerini bir arada sunan seçenek.
Kulak üstü seçeneği ile stil ve tarz
Taçlı kullanım ile rahatlık ve konfor
Ense tacı ile modern ve yokmuş hissi
Üstün Çağrı Yönetimi

Tek dokunuşla çağrı cevaplama, sonlandırma ve sessize alma özelliği, 150 metreye kadar konuşma özgürlüğü

Üstün Ses Kalitesi

Gelişmiş geniş bant teknolojisi ve DECT özelliği sayesinde yüksek çözünürlükte ses kalitesi sağlarken WI-FI ağlarından kaynaklanabilecek ses parazitlerini ortadan kaldırır.

Gelişmiş İşbirliği

3 CS500 veya Savi serisi kulaklıkla etkili ve gelişmiş konferans olanağı.

Gürültü filtreleme Özelliği

Arka plandaki gürültüyü filtreler, berrak ve daha anlaşılır temiz bir iletişim olanağı sağlar.

Adapte Güç

Konuşulan mesafeye göre kendini otomatik olarak ayarlar, konuşma sonlandığında ise vites küçülterek, düşük mod statüsüne geçer, pil ömründen tasarruf sağlar.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.