Bulut Santral (Sanal Santral), eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, bulut teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir.

CTComm ile karmaşık kablo yapılarından kurtulursunuz. Teknolojik, esnek yapısı ve kullanıcı dostu ara yüzüyle destek ücreti ödemeden kendiniz yönetebilirsiniz.

DinamikCRM ve CTComm entegre çalışabilmektedir. CTComm aboneliği sonrasında yönetim paneli üzerinden alacağınız API anahtarını DinamikCRM entegrasyon bölümüne kaydetmeniz yeterlidir. İki sistem anında entegre olacaktır.

Bu entegrasyon ile neler yapabilirsiniz?
 

SoftPhone

Her türlü arama işlemini gerçekleştirebileceğiniz web tabanlı telefon uygulamasını kullanabilirsiniz.

Click to Call

DinamikCRM üzerinden müşterilerinizin, potansiyel müşterilerin, kişilerin ve firmaların telefon numaralarını tıklayarak çağrı başlatabilirsiniz.

Müşteri Kartı Pop-up

Gelen aramalarda arayan müşterinin bilgi ekranı otomatik olarak açılır.

Arama Kaydı Raporları

Müşterilerin geçmiş tüm arama kayıtlarını görüntüleyebilirsiniz.

SMS

Müşterilerinize paket/limitleriniz dahilinde SMS Gönderebilirsiniz.

DinamikCRM yönetimi her sektör için en uyumlu çözümleri üretmek adına çalışmalarına hızla devam ediyor. Tüm entegrasyon talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

DinamikCRM'i test etmeyi unutmayın!

14 günlük ücretsiz aboneliğinizi hemen başlatmak için tıklayınız!

Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.