Ürün Grupları

EncorePro 530

Ürün Kodu : 1073
Marka : Plantronics-Poly
Ürün Özellikleri
EncorePro 530

Çağrı Merkezi Kulaklığı
Tamamen yeni kulak üstü tasarımı ile sınıfının en hafif kulaklığı

P/N: 201500-01

Teknik Özellikler
Her yer için doğru ürün

Çağrı merkezleri, ofisler ve gelecek için tasarlanmış olan EncorePro 500 serisi kulaklık, önceki deneyimlerden farklı birtakım yenilikler sunar: Üç yenilikçi modeli ile tüm gün sorun yaşamadan, üstün gürültü önleyici mikrofon özelliğiyle temiz ve net bir konuşma imkanı sunar. Böylelikle kullanıcılar artarak devam eden güvenilir tecrübe ile yollarına devam ederken gün boyu konforu ve rahatlığı yaşar.

Ayrıca kulaklık, İş Güvenliği ve Sağlığı İdaresi’nin ‘iş Yerinde Gürültü’ yönetmeliğini karşılar. (OSHA)

Hafif tasarım stil ve performansla birleşti

HW530 serisinin kolay takılabilir ve çıkarılabilir özelliği, yoğun müşteri hizmetleri, çağrı merkezleri ve ofis ortamları için bu kulaklığı ideal bir seçenek haline getirir. Sınıfının en hafif kulaklığı olan bu seri, kulak üstü kullanım tasarımıyla yüksek kalitede ses performansının yanısıra, son derece ergonomik olma özelliği taşır. Yumuşak kulak yastıkları, hafif ancak dayanıklı malzeme, esnek görsel ve dokunsal konumlandırma mikrofon özelliğiyle eşsiz bir üründür.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.