Ürün Grupları

EncorePro 540

Ürün Kodu : 1074
Marka : Plantronics-Poly
Ürün Özellikleri
EncorePro 540

Çağrı Merkezi Kulaklığı
Tek modelle tüm takma şekillerini destekleyen en esnek kulaklık (taç, kulak üstü, ense takma şekilleri)

P/N: 88828-01

Teknik Özellikler
Her yer için doğru ürün

Çağrı merkezleri, ofisler ve gelecek için tasarlanmış olan EncorePro 500 serisi kulaklık, önceki deneyimlerden farklı birtakım yenilikler sunar: Üç yenilikçi modeli ile tüm gün sorun yaşamadan, üstün gürültü önleyici mikrofon özelliğiyle temiz ve net bir konuşma imkanı sunar. Böylelikle kullanıcılar artarak devam eden güvenilir tecrübe ile yollarına devam ederken gün boyu konforu ve rahatlığı yaşar.

Ayrıca kulaklık, İş Güvenliği ve Sağlığı İdaresi’nin ‘iş Yerinde Gürültü’ yönetmeliğini karşılar. (OSHA)

Her iş ortamı için yüksek performans ve esneklik

Plantronics EncorePro 540 serisi, 3-in-1 yani üçü bir arada kulaklık teknolojisinde dev bir adımdır. (taç, kulak arkası ve ense) Bu üç farklı opsiyonu birbirine dönüştürmek hem çok kolay, hem güvenlidir. Ayrıca hangi tarzda olursa olsun aynı ergonomi ve konforu sağlar. HW540, 500 serisi ailenin diğer modelleri gibi tüm gün kullananlar için yüksek kaliteli ses, mikrofon konumlandırma opsiyonu, yumuşak kulak yastıklarıyla son derece ergonomik, dayanıklı ve hafif malzemelerden üretilmiştir.

Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.