Ürün Grupları

Gigaset DA310

Ürün Kodu : 1196
Marka : Gigaset
Ürün Özellikleri
Gigaset DA310
Standart kablolu masa telefonu.
4 direk arama tusu
10 adet hizli arama girisi
Çagri Bildirimi: 3 farkli melodi ve ses düzeyi
Son numarayi tekrar arama
Açıklama
Standart kablolu masa telefonu
Gigaset DA310 ile arama yapmak ve çagrilari almak çok basit. 4 direk tusu sayesinde, istediginiz kisiye aninda ulasirsiniz. 10 adet hizli arama numarasi, daha hizli baglanti seçenekleri sunar.
Gigaset DA310 sizi gelen aramalarda uyarmak için, 3 melodi seçenegi ve ses düzeyi sunar veya daha sessiz bir ortam için zil sesini kapatabilirsiniz. Son aradiginiz numarayi hizlica arayabilmek için, sadece tekrar arama fonksiyonunu kullanmaniz yeterli olacaktir.Eger tüm özellikleri ile kolay kullanabileceginiz bir kablolu telefon isterseniz, Gigaset DA310'u seçebilirsiniz.

Kolay Kullanim
Kolay kurulum ve kolay kullanim özellikleri sunmasinin yaninda, Gigaset DA310 çok amaçli bir telefondur. PABX ve PSTN uyumlulugu sayesinde hem sabit hat agina baglanirsiniz, hem de ev veya ofis içerisinde dahili telefon aginin bir parçasi olarak kullanabilirsiniz.Gigaset DA310'u duvara monte edebilir ve masanizda bos alan yaratmis olursunuz. Iki metreye kadar uzayan el cihazi kablosu ve Iki metre daha uzayabilen telefonun kablosu sayesinde, çevrenizde haraket etme özgürlügüne sahip olursunuz.

Gigaset DA310 isitme cihazlari ile uyumlu olarak dizayn edilmistir. Ayrica sessiz tusuna basarak konusmalarinizin karsi tarafa gönderilmesini engelleyebilirsiniz. Darbeli ve tonlu arama olarak ayarlayabilir ve flas süresini degistirebilirsiniz.

Hayatinizi daha da kolaylastirin ve bir sonraki kablolu telefonunuz olarak Gigaset DA310 modelini seçin.
Teknik Özellikler
Teknik özellikler
Genel
Article name Gigaset DA310
Genel özellikler
Bağlantısı Analog telefon bağlantısı
Telefon numaraları 1
Paralel çağrılar 1
Ek özellikler
Baz istasyonundan hızlı arama tuşları 4 + 10
Ses özellikleri
Zil sesleri, giriş sayısı 3
Telesekreter
Telesekreter Hayır
Boyutlar / Teknik özellikler
Baz istasyonu, mm olarak Y x G x D 61 x 158 x 96
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.