Ürün Grupları

Gigaset DA710 (White)

Ürün Kodu : 1198
Marka : Gigaset
Ürün Özellikleri
Gigaset DA710
Handsfree corded phone with phonebook for home and office use
100 rehber girişi
Hareketli alfanümarik ekran
Arama görüntüleme
2 katlı 8 direk arama tuşu
Açıklama
İster evde olun ister ofiste, bu kullanışlı kablolu telefon aramalarınızı zevke dönüştürür
Gigaset DA710 ile arama yapmak ve aranmak çok kolay. 100 adet telefon girişi rehberiniz için size oldukça fazla bir alan sağlar ve 8 direk arama tuşu 16 farklı numarayı bir tuşa dokunarak aramanız için imkan tanır. Gigaset DA710 işinizde veya evinizde kullanmak için mükemmeldir.

DA710’nun hareketli alfanümarik ekranı ayarlanabilme özelliği ile istediğiniz zaman saati, günü ve arama bilgilerini görüntülemek için size en uygun açıyı sunar. Çok daha fazla esneklik için istediğiniz zaman eller serbest özelliğini kullanabileceğiniz gibi RJ9 soket yuvası ile uygun mikrofon-kulaklık bağlantısınıda yapabilirsiniz.

Gelen çağrılar için 16 Melodi ve 4 farklı yükseklikte ses seçeneğine sahipsiniz. Tabiki herzaman sesi tamamen kapatıp gelen çağrıları ekrandan takip etme şansınızda var. Başka bir şansınızda belli kişileri VIP olarak belirleyip bu kişilere ayrı ses tonları ve görseller ekleyebilmektir. Ayrıca DA710’u sadece VIP kişilerden gelen aramalarda çalacak şekilde de ayarlayabilirsiniz.

Son arananlarla tekrardan iletişimemi geçmeniz gerekiyor? Kolayca son arananı geri arama fonksiyonu ile son arananlar listesinden 5 kişiye kadar anında geri dönüş sağlayın. Çok daha geri dönmeye ihtiyacınız varsa telefonunuz son 50 aramayı hafızasında tutar. Arama engelleme fonksiyonu ile istediğiniz yönlere doğru yapılmaya çalışılan aramaları engelleyebilirsiniz.

Çok yönlü ama karışık değil
4 yönlü navigasyon tuşu ile Gigaset DA710’un menüsü çok kolay bir kullanıma sahiptir. Kurulum ve kullanım çok kolaydır. Santral uyumlu olup, hem evinizde hem ofisinizde PSTN veya santral altında kullanmanıza imkan sunar. Gigaset DA710 duvara monte edilebileceği gibi masa üstünde de kullanılabilir ve ayrıca bir güç kaynağına ihtiyaç duymaz.

Gigaset DA710’nun sessiz tuşu basılması halinde görüşme yaptığınız kişi sizi duymasını engeller. Gigaset DA710 işitme cihazı uyumludur, işitme problemi olan kişiler bu şekilde hiç bir sesi kaçırmazlar.

Gigaset DA710’nun elektronik kilidi, izinsiz dış aramaları engeller. Yinede, telefon kitliyken bile acil durumlarda, örneğin çocuğunuzun size ulaşması gerektiği zaman, alarm tuşu fonksiyonu belli bir telefonu aramaya izin vermektedir

Gigaset DA710 ofis ve ev kullanımı için çok yönlü, kolay kullanıma sahip, eller serbest özellikli mükemmel bir kablolu telefon çözümüdür.
Teknik Özellikler
Teknik özellikler
Genel
Article name Gigaset DA710
Genel özellikler
Bağlantısı Analog telefon bağlantısı
Telefon numaraları 1
Paralel çağrılar 1
Dahili arayüzler Kulaklık bağlantısı 2,5 mm
Ek özellikler
Telefon defteri giriş sayısı (isim / numara) 100
VIP girişler için özel zil sesleri Evet
El cihazından hızlı arama tuşları 8 x 2
Hızlı arama (Babycall) Evet
Optik çağrı sinyali verme Yanıp sönen gönderme tuşu
Ses özellikleri
Eller serbest (hands-free) görüşme Evet
Zil sesleri, giriş sayısı 16
Ekran özellikleri
Tip Alfanümerik ekran, siyah ve beyaz
Boyutlar (Y x G mm) 20 x 70
Arayan numarayı gösterme Arayan numarayı gösterme (CLIP)
Saat ve tarih bilgisiyle birlikte son cevapsız aramaların listesi 50
Çok dilli menü (çeşitli ekran dilleri) Evet
Saat ve tarih görüntüleme Evet
Ekran Dilleri 4
Tuş takımı özellikleri
Navigasyon tuşuyla kolay çalıştırma Evet
Telesekreter
Telesekreter Hayır
Boyutlar / Teknik özellikler
Baz istasyonu, mm olarak Y x G x D 62 x 221 x 202
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.