Ürün Grupları

Gigaset DL500A

Ürün Kodu : 1200
Marka : Gigaset
Ürün Özellikleri
Gigaset DL500A
Ofiste verimliliğin keyfini çıkarın.
Gelen ve giden aramalarda Bluetooth mobil baglantisi
Büyük TFT renkli ekran ve eller serbest konusmada yüksek ses kalitesi
500’e kadar vCard adres defteri
PC’de Outlook adres defterinden direk arama yapabilmeyi saglayan CTI arayüzü
Açıklama
Profesyonel özellikleri ve mobil baglantisiyla verimli masaüstü telefon
Gigaset DL500A, akilli ev ofisler ve küçük isletmeler için vazgeçilmez bir masaüstü telefondur. Modern tasarimindan, büyük 3.5 inç TFT renkli ekranina, bu kablolu telefon hem ofis masanizda çok sik duracak hem de isiniz için uygun özellikleriyle profesyonel çözümünüz olacak. Entegre edilmis, 500’e kadar vCard kayit edebileceginiz telefon rehberiyle kisilerinizi düzenlemek çok kolay. Dahasi, PC tabanli adres defterlerine1 erisebilir, otomatik arama2 özelligiyle rehberde kisileri kolayca bulabilir ve CTI arayüzüyle PC’nizin rehberindeki kisileri direk arayabilirsiniz.Gigaset DL500A, mobil telefonlara baglanabileceginiz ve eller serbest konusabileceginiz Link2Mobile özelligi ile Bluetooth teknolojisiyle donatilmistir. Enerji tasarrufu özelligi bulunan bu telefon çevreyi de korur. Gigaset DL500A, entergre telesekreteri sayesinde 55 dakikaya kadar kayit yapabilme özelligiyle birakilan mesajlari hiç kaçirmaz.

Gigaset DL500A, isinize uygun özellikleri, modern tasarimi ve büyük renkli ekraniyla, profesyonel beklentilerinizi karsilayabilecek yetenekte bir ofis yöneticisidir.

Kullanim esnekligi.
Link2Mobile özellikli Gigaset DL500A, masaüstü telefonunuzun rahatligiyla mobil aramalar yapabilmenizi saglar. Bluetooth mobil baglantisi sayesinde, gelen aramalari masaüstü telefonunuza yönlendirirerek hayatinizi kolaylastirir. Gigaset DL500A, ayni anda pek çok isi yapabilmeniz için, kablolu veya kablosuz Bluetooth kulakliginizla eller serbest görüsme yapmaniza yardimci olur. Gigaset DL500A, 6 adete kadar el ahizesi kullanmanizi destekleyen özelligiyle, sisteminizi ihtiyaçlariniz dogrultusunda genisletmenize olanak saglar.

Profesyonel rehber yönetimi.
Gigaset DL500A, rehber yönetimi sözkonusu oldugunda, küçük isletmeler ve yogun mekanlara yardimci olabilecek yeteneklere sahiptir. Bu degerli telefon, ayni kisiye ekleyebileceginiz tam 3 telefon numarasi ve e-posta adresiyle birlikte 500’e kadar vCard saklayabileceginiz telefon rehberinin yani sira PC temelli adres defterlerinize baglanabilir. Gigaset QuickSync Yazilimi girdi esitlemeyi saglar. CTI arayüzü ile ihtiyaciniz olan bilgileri otomatik arama2 özelligiyle bulabilmenizi ve aramalarinizi PC’nizden yapabilmenizi saglar. Gigaset DL500A, çevrimiçi ag dizinine baglanmanizi ve Sari Sayfa aramasi yapmanizi saglayarak, ihtiyaciniz olan kisilerin detayli bilgilerine kolayca erismenize yardimci olur. Böylelikle zaman kazanir ve gereksiz efor sarf etmezsiniz.

Gelen aramalariniza cevap verir.
Gigaset DL500A’nin entegre telesekreteriyle size birakilan mesajlari asla kaçirmazsiniz. 55 dakikaya kadar telesekreter kaydi yapabilimesi sayesinde, sizi arayanlar, çok detayli mesajlar biraksalar bile, mesajlari asla yarida kesilmez. Bu güvenilir telefon, büyük TFT renkli ekraninda bildirim göstermekten, sizi SMS2 ile bilgilendirmeye kadar telesekreterinizde bekleyen mesajlari almaniz için elinden geleni yapar. Ve profesyonel rahatiniz için, Gigaset DL500A telesekreteri konusmalarinizi dahi kaydedebilir.

Çevreyi Koruyan Verimlilik.
Gigaset DL500A enerji tasarruflu güç ünitesine sahiptir, bu sekilde daha az elektrik tüketerek3 çevreyi korumaniza ve ekonomi yapmaniza yardimci olur. Daha fazla enerji tasarrufu için, zaman kontrollü gece modu, telefon kullanilmadiginda ekranini kapatir. Ana istasyona kayitli kullanilan el ahizesi olmadigi anlarda DECT gücü tamamen kapanir. El ahizeleri kullanilirken, ana istasyona iletilen elektrik mesafeye bagli olarak belirgin ölçüde düser. Ayrica ECO Mode’a alarak elektrik iletimini %80’e kadar4 düsürebilirsiniz. Dahasi, radyasyonsuz5 ECO Mode Plus, el ahizeleri bekleme modundayken güç iletimini kapatir. Profesyonel enerji tasarrufu için Gigaset DL500A hepsi birarada telefona güvenebilirsiniz.

Ayarlanabilir eller serbest özelligi, profesyonel rehber yönetimi özelligi ve mobil cihazlara Bluetooth baglantisi sayesinde, Gigaset DL500A küçük isletmelerin günlük ihtiyaçlarini fazlasiyla karsilayabilecek bir masaüstü telefondur.
Teknik Özellikler
Teknik özellikler
Genel
Article name Gigaset DL500A
Genel özellikler
Bağlantısı Analog telefon bağlantısı
Telefon numaraları 1
Paralel çağrılar 1
Mobil bağlantı evet
Mobile connection (Features) Incoming calls: 1 Incoming and outgoing calls (Link2mobile): 1
Kablosuz standartları DECT, GAP
Dahili arayüzler Bluetooth®, LAN Bağlantı Noktası, Kulaklık bağlantısı 2,5 mm
ECO DECT El cihazından baz istasyonuna olan mesafeye göre aktarım gücünün otomatik olarak azaltılması, Bekleme modunda radyasyon yaymaz (ECO mode plus), Düşük güç tüketimi
Ek özellikler
Adres defteri giriş sayısı, (isim, soyisim, 3 numara, resim, tarih hatırlatma, sesler) 500
Mobilden el cihazına Bluetooth® aracılığıyla V-Kart transferi Evet
Takvim Evet
Alarm fonksiyonu Evet
SMS Evet
# adet el cihazına kadar genişletilebilir 6
DECT aracılığıyla dahili olarak telefon/adres defteri aktarma (el cihazından el cihazına) Evet
Harici aramaların dahili aktarımı, konferans görüşme, geri arama Evet
Ses özellikleri
Eller serbest (hands-free) görüşme Rahatça eller serbest (hands-free) görüşme imkanı (tam dupleks kalitesi)
El cihazıyla / baz istasyonuyla eller serbest (hands-free) görüşme Baz istasyonuyla
Zil sesleri, giriş sayısı 21
Zil sesleri, kendi melodilerinizi yükleme Evet
Ekran özellikleri
Tip Renkli Ekran (tam renkli)
Çaprazlamasına yayılım (inç) 3.5
Çözünürlük (px) 240 x 320
Jumbo yazı tipleri Hayır
Arayan numarayı gösterme Resmiyle (CLIP Resmi), arayan numarayı gösterme (CLIP)
Saat ve tarih bilgisiyle birlikte son cevapsız aramaların listesi 30
Çok dilli menü (çeşitli ekran dilleri) Evet
Saat ve tarih görüntüleme Evet
Ekran Dilleri 20
Tuş takımı özellikleri
Navigasyon tuşuyla kolay çalıştırma Evet
Mesaj gösterge tuşu Evet
Telesekreter
Telesekreter Evet
Kayıt zamanı en fazla ... dakika. 55
Cevaplama ve kaydetme fonksiyonu Evet
Kullanma Baz istasyonuyla çalıştırma
Remote Querying Evet
Boyutlar / Teknik özellikler
Baz istasyonu, mm olarak Y x G x D 108 x 263 x 168
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.