Ürün Grupları

Grandstream DP750

Ürün Kodu : 1768
Marka : Grandstream
Ürün Özellikleri

Grandstream DP750

Kullanıcıların Grandstream’in DECT kablosuz telefonlarını kullanarak masaüstlerinden ücretsiz iletişim kurmasını sağlayan sürükleyici bir DECT ortamı dağıtın. DP750, güçlü ve mobil bir ağ çözümü oluşturmak için DECT serisinde beş telefonla eşleşir.

Grandstream DP750, kuruluşunuzda mobil ve verimli hareket sağlamak için sürükleyici bir DECT ağı oluşturur. Grandstream’in DECT serisinde beş telefonla eşleştirildiğinde güçlü bir mobil çözüm ve kullanıcı esnekliği elde edilir. DP750, dış mekanlarda 300 metreye ve iç mekanlarda 50 metreye kadar menzili destekler. Bu baz istasyonu 10’a kadar SIP hesabı ve 5 eşzamanlı çağrı sunarken, aynı zamanda 3 yönlü konferans, çağrı yönlendirme ve çağrı aktarma gibi önemli çağrı kontrol özellikleri ve işlevleri sunar. Tüm el cihazlarına DP750’den paylaşılan bir SIP hesabı verilerek DP750 üzerinden kesintisiz, birleşik bir etkileşim elde edilebilir. DP750, çeşitli otomatik sağlama yöntemlerini ve TLS / SRTP / HTTPS şifreleme güvenliğini destekler.

ÖZELLİKLERİ

  • Sistem başına en fazla 10 SIP hesabı; el cihazı başına 10 satıra kadar; DECT sistemi başına en fazla 5 eşzamanlı çağrı
  • Dışarıda 300 metreye ve içeride 50 metreye kadar menzili destekler
  • 3 yönlü sesli konferans, full HD ses, entegre PoE
  • Otomatik provizyon seçenekleri arasında TR-069 ve XML yapılandırma dosyaları bulunur
  • Aramaları ve hesapları korumak için TLS ve SRTP güvenlik şifreleme teknolojisi
  • Sıfır Yapılandırma için Grandstream’in UCM serisi IP PBX'leriyle kullanın
  • Dairesel, Doğrusal, Paralel ve Paylaşılan modlar dahil olmak üzere birden çok zil grubu seçeneği sunar
Teknik Özellikler
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.