Ürün Grupları

Grandstream GRP2601(P) IP Telefon

Ürün Kodu : 1757
Marka : Grandstream
Ürün Özellikleri

Grandstream GRP2601(P)

GRP Taşıyıcı Sınıfı IP Telefon serisinin bir parçası olan GRP2601, toplu kurulum ve kolay yönetim için sıfır dokunuşlu provizyon ile tasarlanmış giriş seviyesi 2 hatlı modeldir. Üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için 5 yönlü sesli konferans özelliği, entegre PoE (GRP2601P) içerir ve Grandstream’in Cihaz Yönetim Sistemi (GDMS) tarafından desteklenir. Yerinde veya uzak masaüstü çalışanlarının temel ihtiyaçları için tasarlanan GRP2601, kullanımı ve kurulumu kolay bir ses uç noktası sunar.

Şık bir tasarıma ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için 5 yönlü sesli konferans, entegre PoE (GRP2601P), Plantronics, Jabra ve Sennheiser kulaklıkları için EHS desteği ve çoklu dil desteği dahil olmak üzere bir dizi yeni nesil özelliklere sahiptir. GRP serisi, güvenli önyükleme, çift bellenim görüntüleri ve şifreli veri depolama dahil olmak üzere kurumsal düzeyde güvenlik sağlamak için taşıyıcı sınıfı güvenlik özellikleri içerir. Buluttan provizyonlama ve merkezi yönetim için GRP2601, Grandstream uç noktalarının dağıtımlarını yapılandırmak, sağlamak, yönetmek ve izlemek için merkezi bir arayüz sağlayan Grandstream’in Cihaz Yönetim Sistemi (GDMS) tarafından desteklenir. Yerinde veya uzak masaüstü çalışanlarının temel ihtiyaçları için tasarlanmış ve işletmeler, hizmet sağlayıcılar ve diğer yüksek hacimli pazarlar tarafından kolay kurulum için tasarlanmış olan GRP2601, kullanımı kolay ve dağıtması kolay bir ses uç noktası sunar.

ÖZELLİKLERİ

  • 2 SIP hesabı, 2 satır
  • GDMS çevrimiçi cihaz yönetimi ve sağlama
  • Kolay konferans görüşmeleri için 5 yönlü sesli konferans
  • Arka plan gürültüsünü en aza indirmek için gürültü kalkanı teknolojisi ile donatılmıştır
  • Plantronics, Jabra ve Sennheiser kulaklıkları için Elektronik Kanca Anahtarı (EHS) desteği
  • GRP2601P, cihaza güç sağlamak ve bir ağ bağlantısı sağlamak için yerleşik PoE içerir
  • Güvenli önyükleme, çift aygıt yazılımı görüntüleri ve şifreli veri depolama dahil olmak üzere kurumsal düzeyde koruma
  • GRP260X (P) PoE adaptör bulunmamaktadır.
Teknik Özellikler
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.