Ürün Grupları

Grandstream GRP2602(P/W) IP Telefon

Ürün Kodu : 1758
Marka : Grandstream
Ürün Özellikleri

Grandstream GRP2602 (P / W)

GRP Taşıyıcı Sınıfı IP Telefon serisinin bir parçası olan GRP2602, toplu kurulum ve kolay yönetim için sıfır dokunuşlu provizyon ile tasarlanmış temel bir 2 hatlı modeldir. Üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için 5 yönlü sesli konferans, GRP2602P'de entegre PoE, GRP2602W'de Wi-Fi desteği ve Grandstream’in Cihaz Yönetim Sistemi (GDMS) tarafından desteklenir. Yerinde veya uzak masaüstü çalışanlarının temel ihtiyaçları için tasarlanan GRP2602, kullanımı ve kurulumu kolay bir ses uç noktası sunar.

GRP Taşıyıcı Sınıfı IP Telefon serisinin bir parçası olan GRP2602, toplu dağıtım ve kolay yönetim için sıfır dokunmatik provizyon ile tasarlanmış temel bir 2 hatlı modeldir. Şık bir tasarıma ve Wi-Fi desteği (GRP2602W – yakında), üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için 5 yönlü sesli konferans, tümleşik PoE (GRP2602P), kullanıcılara izin vermek için hem hoparlörde hem de ahizede tam HD ses gibi bir dizi yeni nesil özellikler içerir. en yüksek netlikle iletişim kurmak için, Plantronics, Jabra ve Sennheiser kulaklıkları için EHS desteği ve çoklu dil desteği. GRP serisi, güvenli önyükleme, çift bellenim görüntüleri ve şifreli veri depolama dahil olmak üzere kurumsal düzeyde güvenlik sağlamak için taşıyıcı sınıfı güvenlik özellikleri içerir. Bulut sağlama ve merkezi yönetim için GRP2602, Grandstream uç noktalarının dağıtımlarını yapılandırmak, sağlamak, yönetmek ve izlemek için merkezi bir arayüz sağlayan Grandstream’in Cihaz Yönetim Sistemi (GDMS) tarafından desteklenir. Yerinde veya uzak masaüstü çalışanlarının ihtiyaçları için tasarlanmış ve işletmeler, hizmet sağlayıcılar ve diğer yüksek hacimli pazarlar tarafından kolay dağıtım için tasarlanmış olan GRP2602, kullanımı kolay ve dağıtması kolay bir ses uç noktası sunar.

ÖZELLİKLERİ

 • 2 hattı ve 4 SIP hesabını destekler
 • Grandstream cihazlarını yapılandırmak, sağlamak, yönetmek ve izlemek için merkezi bir arayüz sağlayan GDMS tarafından desteklenir
 • Plantronics, Jabra ve Sennheiser kulaklıkları için Elektronik Kanca Anahtarı (EHS) desteği
 • Ses kalitesini ve netliğini en üst düzeye çıkarmak için HD sesli tam çift yönlü hoparlör
 • Arka plan gürültüsünü en aza indirmek için gürültü kalkanı teknolojisi ile donatılmıştır
 • GRP2602P, cihaza güç vermek ve bir ağ bağlantısı sağlamak için yerleşik PoE içerir
 • Kolay konferans görüşmeleri için 5 yönlü sesli konferansı destekler
 • Güvenli önyükleme, çift aygıt yazılımı görüntüleri ve şifreli veri depolamasını içeren kurumsal düzeyde koruma
 • Kolay logo özelleştirmesine izin veren değiştirilebilir ön panel
 • GRP2602W, dahili çift bantlı Wi-Fi desteği içerir
 • GRP260X (P) PoE adaptör bulunmamaktadır.
Teknik Özellikler
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.