Ürün Grupları

Grandstream GRP2634 IP Telefon

Ürün Kodu : 1765
Marka : Grandstream
Ürün Özellikleri

Grandstream GRP2634

GRP2634, işletmelere, servis sağlayıcılara ve yüksek hacimli pazarlara sıfır temaslı provizyon, şık bir tasarım ve yeni nesil özellikler sunmak üzere tasarlanmış, kağıt BLF, entegre PoE ve Wi-Fi içeren 8 hatlı profesyonel, taşıyıcı sınıfı bir IP telefonudur.

Taşıyıcı Sınıfı IP Telefonların GRP serisinin bir parçası olan GRP2634, toplu dağıtım ve kolay yönetim için sıfır temaslı provizyon ile tasarlanmış profesyonel bir 8 satırlı modeldir. Şık bir tasarıma ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere yeni nesil özellikler paketine sahiptir: üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için 5 yönlü sesli konferans, entegre PoE ve Wi-Fi, kullanıcıların en yüksek netlikte iletişim kurmasını sağlamak için hem hoparlörde hem de ahizede tam HD ses, Grandstream’in GUV Serisi Kulaklıklarını desteklemek için Plantronics kulaklıkları ve USB için EHS desteği. GRP serisi, güvenli önyükleme, çift bellenim görüntüleri ve şifreli veri depolama dahil olmak üzere kurumsal düzeyde güvenlik sağlamak için taşıyıcı düzeyinde güvenlik özellikleri içerir. Bulut sağlama ve merkezi yönetim için GRP2634, Grandstream uç noktalarının dağıtımlarını yapılandırmak, sağlamak, yönetmek ve izlemek için merkezi bir arayüz sağlayan Grandstream’in Cihaz Yönetim Sistemi (GDMS) tarafından desteklenir. 32 Sanal Çok Amaçlı Anahtar (VPK) ve 10 Çok Amaçlı Anahtar (MPK) ile GRP2634, gelişmiş işlevsellik ile yüksek çağrı hacimlerini yönetmesi gereken meşgul profesyoneller ve resepsiyon görevlileri için mükemmel seçimdir. İşletmeler, servis sağlayıcılar ve diğer yüksek hacimli pazarlar tarafından kolay dağıtım için tasarlanan GRP2634, kullanımı kolay ve dağıtımı kolay bir ses uç noktası sunar.

ÖZELLİKLERİ

 • 8 hat, 4 SIP hesabı
 • Grandstream cihazlarını yapılandırmak, sağlamak, yönetmek ve izlemek için merkezi bir arayüz sağlayan GDMS tarafından desteklenir
 • Plantronics kulaklıklarla EHS'ye izin veren RJ9 kulaklık jakı ve entegre USB Kulaklık desteği
 • Kulaklıkları bağlamak, kişileri, takvimleri ve daha fazlasını senkronize etmek için entegre Bluetooth
 • Ses kalitesini en üst düzeye çıkarmak için HD sesli tam çift yönlü hoparlör
 • Arka plan gürültüsünü en aza indirmek için gürültü kalkanı teknolojisi ile donatılmıştır
 • Entegre PoE ile çift anahtarlı otomatik algılamalı 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet bağlantı noktaları
 • Kolay konferans aramaları için 5 yönlü sesli konferansı destekler
 • Güvenli önyükleme, çift bellenim görüntüleri ve şifreli dahil olmak üzere kurumsal düzeyde koruma
 • Kolay logo özelleştirmesi veri depolamasına izin vermek için değiştirilebilir ön yüz
 • Entegre çift bantlı Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2.4Ghz ve 5Ghz)
Teknik Özellikler
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.