Ürün Grupları

GrandStream GXP 1610 IP Telefon

Ürün Kodu : 2006
Marka : Grandstream
Ürün Özellikleri

GXP1610, giriş seviyesi bir IP telefonudur. Tek bir SIP hesabı, 2 adet Hat tuşu, 3 XML programlanabilir yazılım tuşu bulunmaktadır. 132x48 LCD ekran, kolay görüntüleme için net bir ekran oluşturur. Çift girişli 10/100 Mbps portları, 3 yönlü konferans gibi ek özellikler, GXP1610'un yüksek kaliteli, kullanıcı dostu ve güvenilir bir telefon olmasını sağlar.

Giriş Seviyesi bir IP telefon olan GXP1610, kullanımı kolay bir IP telefonunda kullanıcı dostu bir VoIP arama deneyimi sunar. GXP1610,1 SIP Hesabı, 2 hat tuşu için destek sunar ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için 3 yönlü sesli konferans içerir. Ek özellikler arasında, kolay görüntüleme için 132x48 LCD ekran, özelleştirme için 3 XML programlanabilir yumuşak tuş,10/100 mbps portlar ve EHS desteği bulunmaktadır. Bu özellikler, GXP1610’in basit ve kullanımı kolay yüksek kaliteli bir Temel IP telefonu olmasını sağlar. Tüm Grandstream IP telefonların yaptığı gibi, GXP1610,son teknoloji güvenlik şifreleme teknolojisi (SRTP ve TLS) içerir. GXP1610 ,toplu kurulumu son derece kolaylaştırmak için Grandstream'in UCM serisi IPPBX'leriyle sıfır yapılandırma, şifrelenmiş XML dosyaları ve TR-069 gibi çeşitli otomatik sağlama seçeneklerini destekler.

Teknik Özellikler

- 1 SIP hesabı

- 2 Adet Hat tuşu

- 3 yönlü konferans

- 3 XML programlanabilir içeriğe duyarlı yazılım tuşları

- Çift 10/100 mbps portu

- 500 kadar rehber

- 200 kayıta kadar arama geçmiş

Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.