Ürün Grupları

GrandStream GXP 1620 IP Telefon

Ürün Kodu : 2008
Marka : Grandstream
Ürün Özellikleri

GXP1620, Grandstream'in giriş seviyesi IP telefonudur. Bu 2 SIP Hesabı olan IP Telefon, çalışanların verimliliğini arttırmak için 3 yönlü konferansiçerir. 132x48 arkadan aydınlatmalı LCD ekran, kolay görüntüleme için net bir ekran oluşturur. Çift 10/100 mbps portu, HD ses, 3 adet XML programlanabilir yumuşak tuş gibi ek özellikler, GXP1620'nin yüksek kalitede, çok yönlü ve güvenilir bir telefon olmasını sağlar.

Giriş seviyesi Temel bir IP telefon olan GXP1620, modern bir tasarıma sahip, kullanımı kolay bir biçimde bir dizi güçlü VoIP özelliğini sunar. GXP1620, kullanıcıların en üst düzeyde netlikle iletişim kurabilmelerini sağlamak için, 2 SIP Hesabı destekler ve hoparlör ve ahizede tam HD ses özelliklerine sahiptir. Ek özellikler verimliliği en üst düzeye çıkarmak için 3 yönlü konferans, özelleştirme için 3 XML programlanabilir yumuşak tuş ve EHS desteği içerir. Bu özellikler, GXP1620'nin yüksek kaliteli ve kullanımı kolay bir Temel IP telefonu olmasını sağlar. Tüm Grandstream IP telefonların yaptığı gibi, GXP1620'de en gelişmiş güvenlik şifreleme teknolojisi (SRTP ve TLS) bulunur. GXP1620, Grandstream'in UCM serisi IP PBX'leriyle sıfır yapılandırma, şifreli XML dosyaları ve TR-069 gibi çok çeşitli otomatik hazırlama seçeneklerini desteklemektedir; böylece toplu dağıtım son derece kolaylaştırılmıştır.

Teknik Özellikler
 • 2 SIP hesabı, 

  2 hat tuşu, 

  3 yönlü konferans,

  3 XML programlanabilir içeriğe duyarlı yazılım tuş

  Çift 10/100 mbps portlar, 

  Hoparlör ve ahizedeki HD ses 

  500 kişiye kadar rehber desteği

  200 kayıta kadar arama geçmişi
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.