Ürün Grupları

GrandStream GXP 1760 IP Telefon

Ürün Kodu : 2010
Marka : Grandstream
Ürün Özellikleri

Grandstream GXP 1760 IP Telefon

Orta seviye masa üstü IP Telefon. Temel iletişim ihtiyaçlarınızın hepsini karşılamayı hedefler. 200×80 piksel çözünürlüğündeki 3 satır ve arkadan aydınlatmalı ekranı kullanımı kolaylaştırır. HD ses kalitesi sunan GXP 1760, Grandstream IP Telefon 3 adet SIP hesabı, 2000 rehber kişisi ve 500 adetlik çağrı kaydını listeme özelliklerine sahiptir. PoE Desteği sayesinde haricen elektrik beslemesine gerek kalmaz. 24 adet dijital meşguliyet panosu özellikli hızlı arama tuşları ile hem ilgili kişinin müsaitlik durumunu kontrol edebilir, hem de tek bir tuşa basarak hızlı bir şekilde çağrı transferini gerçekleştirebilirsiniz.

Orta Seviye IP telefonları, işletmelerin artan rekabetçi fiyatlarla büyüyebileceği ve buna bağlı olarak büyüyebilecekleri yüksek kaliteli, şık tasarımı ve orta sınıf kapasitesi sunduğu için büyüyen işletmeler için idealdir. GXP1760, 6 hat, 3 SIP hesabı destekler ve 24 dijital olarak programlanabilir BLF / hızlı arama tuşlarını içerir.

GXP1760, yeni şık tasarımı ve ılımlı arama hacmi özelliklerine sahip orta seviyeli bir IP telefonudur. 200 x 80 piksel arka aydınlatmalı LCD ekran üzerinde 6 hatlı, 3 SIP hesabı, 6 çift renkli hat tuşu ve 4 XML programlanabilir bağlam duyarlı yazılım tuşu ile donatılmış olarak geliyor. GXP1760, kişiselleştirilmiş kişiselleştirme için kişiselleştirilmiş zil sesi / zil sesi müziği ve gelişmiş hava durumu ve kurumsal uygulamalar ile yerel hava durumu hizmetleri ile entegrasyon özellikleri taşıyor. Aynı zamanda, piyasadaki en popüler hırsızlık önleme çözümlerinden biri olan Kensington Güvenlik Yuvası ile donatılmış ilk Grandstream telefonlardan biridir. GXP1760, çift otomatik algılamalı 10/100Mbps ağ bağlantı noktaları ve ayrıca ortam erişim denetimi olan otomatik sağlama özellikleri ile mümkün olan en hızlı bağlantı hızlarını desteklemektedir. Bu orta sınıf IP telefonu, bütçeye uygun bir fiyat noktasında dünya çapındaki kullanıcılara üstün performans ve tasarım sunar.

Teknik Özellikler
 • - 6 satır, 6 çift renkli satır tuşu (3 SIP hesabı ile), 4 XML programlanabilir içeriğe duyarlı yazılım tuşlar 

  - 24 dijital programlanabilir ve özelleştirilebilir BLF / hızlı diyalog tuşları

  - Gelişmiş geniş akustik yankı iptali ile HD geniş bantlı ses, tam çift yönlü eller serbest hoparlör 

  - Kolay konferans görüşmeleri için 5 yönlü sesli konferans 

  - Dahili PoE

  - Çift 10/100 Mbps bağlantı noktası 

  - Yalnızca verileri içe aktarmak ve aktarmak için dahili USB portu

  - Kulaklık setleri için bir RJ9 kulaklık girişi ve EHS desteği

  - Aramaları ve hesapları korumak için TLS ve SRTP güvenlik şifreleme teknolojisi ve Kensington Güvenlik Yuvası desteği 

  - 2.000 kişiye kadar telefon rehberi kapasitesi ve 500 kayıt kapasiteli arama geçmişi 

  - Sıfır Yapılandırma hazırlığı için Grandstream'in UCM serisi IP PBX cihazıyla birlikte TR-069 veya AES şifreli XML yapılandırma dosyasını kullanarak otomatik sağlama da destekler.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.