Ürün Grupları

GrandStream GXP 1780 IP Telefon

Ürün Kodu : 2011
Marka : Grandstream
Ürün Özellikleri

Bu Orta Seviye IP telefonları, işletmelerin artan rekabetçi fiyatlarla büyüyebileceği ve buna bağlı olarak büyüyebilecekleri yüksek kaliteli, şık tasarımı ve orta sınıf kapasitesi sunduğu için büyüyen işletmeler için idealdir. GXP1780 8 hattı, 4 SIP hesabını destekler ve 32 dijital olarak programlanabilir BLF / hızlı arama tuşlarını içerir. GXP1780 çift 10/100 Mbps bağlantı noktası sunar.

GXP1780, ileri telefon özellikleri ile güçlü orta seviyeli IP telefondur. Bu orta sınıf IP telefonu, 200 x 80 piksel arkadan aydınlatmalı LCD ekran üzerinde 8 hatlı, 4 SIP hesabı, 8 çift renkli hat tuşu ve 4 XML programlanabilir bağlam duyarlı yazılım tuşu ile donatılmıştır. Ek kişiselleştirme için GXP1780, kişiselleştirilmiş zil sesi / zil sesi müziği ve gelişmiş hava durumu ve kurumsal uygulamalar ile yerel hava durumu hizmetleri özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda, piyasadaki en popüler hırsızlık önleme çözümlerinden biri olan Kensington Güvenlik Yuvası ile donatılmış ilk Grandstream telefonlardan biridir. GXP1780, ortam erişim denetimi olan otomatik sağlama özellikleri ile mümkün olan en hızlı bağlantı hızlarını desteklemektedir. GXP17680, uygun fiyatlı bir noktada yüksek performans ve tasarım sunan özellikli bir IP telefonu arayan kullanıcılar için mükemmel bir uyum içindir.

Teknik Özellikler
 • - 8 satır, 8 çift renkli Hat tuşu (4 SIP hesabı ile), 4 XML programlanabilir içeriğe duyarlı yazılım tuşları

  - 32 dijital programlanabilir ve özelleştirilebilir BLF / hızlı diyalog tuşları

  - Gelişmiş geniş tonlu ses, gelişmiş akustik yankı iptali ile fullduplex hoparlör

  - Kolay konferans görüşmeleri için 5 yönlü sesli konferans

  - 10/100Mbps portlar, entegre PoE

  - Yalnızca verileri içe aktarmak ve aktarmak için dahili USB portu

  - Kulaklık seti için bir RJ9 kulaklık girişi ve EHS desteği

  - Aramaları ve hesapları korumak için TLS ve SRTP güvenlik şifreleme teknolojisi ve Kensington Güvenlik Yuvası desteği 

  - 2.000 kişiye kadar telefon rehberi kapasitesi ve 500 kayıt kapasiteli arama geçmişi

  - Sıfır Yapılandırma hazırlığı için Grandstream'in UCM serisi IP PBX cihazıyla birlikte TR-069 veya AES şifreli XML yapılandırma dosyasını kullanarak otomatik sağlama da destekler
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.