Ürün Grupları

GrandStream GXP 2135 IP Telefon

Ürün Kodu : 2015
Marka : Grandstream
Ürün Özellikleri

GXP2135, 8 hat, 4 SIP hesabı, Gigabit hızı ve 32'ye kadar sanal BLF / hızlı arama tuşunu destekleyen bir High-End IP telefonudur - yoğun telefon kullananlar için idealdir.

Yüksek çağrı hacimlerine sahip kullanıcılar için ideal olan GXP2135, Gigabit hızlarını ve 32 sanal BLF / hızlı arama tuşunu destekleyen bir High-End IP telefonudur. Bu High-End IP Telefon, 2.8 inç renkli ekran LCD ve tam HD ses kullanarak 8 hat / hat anahtarına ve 4 SIP hesabına sahiptir. GXP2135, kullanıcıların daha üretken ve verimli olmasına yardımcı olmak için 32 adete kadar dijital, ekran üstü hızlı arama / BLF tuşu içerir. Çift Gigabit ağ bağlantı noktaları ile mümkün olan en hızlı bağlantı hızlarını destekler, PoE özelliklerini entegre eder ve mobil aygıtlarla ve Bluetooth kulaklıkla senkronize etmek için yerleşik Bluetooth içerir. XML yapılandırma dosyaları, TR-069 ve Grandstream'in UCM serisi IP PBX'lerinden herhangi birinde Sıfır Yapılandırma özelliğinin kullanılması gibi çeşitli şekillerde sağlanabilir. GXP2135, gelişmiş işlevsellik ile güçlü ve güvenilir bir IP telefonu arayan ticari kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir.

Teknik Özellikler
 • - 8 satır, 4 SIP hesabı, 4 XML programlanabilir içeriğe duyarlı yazılım tuşu

  - İki adet, otomatik algılayan Gigabit portlar, dahili PoE

  - 32 dijital programlanabilir ve özelleştirilebilir BLF / hızlı arama tuşları

  - Kartvizit defterleri, takvimler ve çağrı aktarma için kulaklıkları ve mobil cihazları senkronize etmek için dahili Bluetooth

  - Ahizedeki HD ses ve hoparlör; Tam dupleks hoparlör

  - Kolay konferans aramaları için 4 yönlü sesli konferans
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.