Ürün Grupları

GrandStream GXP 2140 IP Telefon

Ürün Kodu : 2016
Marka : Grandstream
Ürün Özellikleri

Çok yönlü bir High-End IP telefonu olan GXP2140, 4 hattı destekler, Gigabit portlar içerir ve Grandstream'in GXP2200 LCD uzantı modülü (GXP2200 EXT) ile uyumludur ve resepsiyonistler ve yüksek sesli arama hacmi ile uğraşan kullanıcılar için idealdir. GXP2140, HD ses, 4.3 inç renkli ekran, 5 yönlü sesli konferans ve dahili Bluetooth desteği sayesinde Bluetooth kulaklıkların kullanılmasına ve eşleştirilmiş mobil cihazlardan gelen telefon defteri ve çağrıların aktarılmasına olanak tanıyan GXP2140, Enterprise ve SMB müşterileri için mükemmel Masaüstü iletişimlerinde kalite ve çok yönlülük gereksinimi duyuyoruz.

GXP2140, mümkün olan en hızlı bağlantı hızlarını garanti etmek için 4 hat, Gigabit bağlantı noktaları, özelleştirme için 5 XML programlanabilir yumuşak tuş ve iş kullanıcılarını temas halinde tutmak için 5 yönlü sesli konferans desteklemektedir. Grandstream'in GXP2200EXT genişletme modülüyle uyumlu olması sayesinde, GXP2140, diğer uzantıların varlığını ve durumunu ve çağrıları aktarmak için 4 GXP2200EXT'yi bir araya getirerek 160 hızlı arama / BLF tuşa kadar kullanıcıları sunabilir. HD ses ve 4.3 "renkli LCD ekran, yüksek kaliteli çağrılar ve yerleşik Bluetooth desteği ile Bluetooth kulaklıkların kullanılmasına ve eşleştirilmiş mobil cihazlardan telefon defteri ve çağrıların aktarılmasına olanak tanır. Kulaklıklar ve dahili bir USB port.GXP2140, masaüstü iletişimlerinde kalite ve çok yönlülük gereksinimi duyan Kurumsal ve SMB müşterileri için mükemmel. Tüm Grandstream IP telefonların yaptığı gibi, GXP2140, en yeni güvenlik şifreleme teknolojisini (SRTP ve TLS) içerir. GXP2140, Toplu Kurulumu son derece kolaylaştırmak için Grandstream'in UCM serisi IP PBX'leriyle sıfır yapılandırma, şifreli XML dosyaları ve TR-069 gibi çeşitli otomatik tedarik seçeneklerini destekler.

Teknik Özellikler
 • - 4 hat, 4 SIP hesabı ve 5 yönlü sesli konferans desteği

  - Hoparlör ve el cihazında HD ses, 5 programlanabilir bağlama duyarlı yazılım tuşları

  - GXP2200 LCD uzatma modülü (GXP2200 EXT) ile uyumlu

  - 4.3 inç (480x272) renkli ekran LCD

  - Çift Gigabit portlar, entegre PoE

  - Bluetooth kulaklıkları ve Bluetooth özellikli mobil cihazlarla (rehber kitapları ve çağrıları aktaran) entegre Bluetooth, USB
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.