Ürün Grupları

GrandStream GXP 2160 IP Telefon

Ürün Kodu : 2017
Marka : Grandstream
Ürün Özellikleri

En güçlü High-End IP Telefonlarımızdan olan GXP2160, 6 hat, Gigabit port için destekler ve 24 BLF / hızlı arama tuşlarına sahip oldukları için yüksek çağrı hacimlerini işleyen kullanıcılar için idealdir; kullanıcılar, diğer uzantıların durumunu ve durumunu kolayca izleyebilir Ve aktarma çağrıları. GXP2160, HD ses, 4.3 inç renkli ekran, 5 yönlü sesli konferans ve dahili Bluetooth desteği ile Bluetooth kulaklıkların kullanılmasına ve eşleştirilmiş mobil cihazlardan gelen telefon defteri ve çağrıların aktarılmasına olanak tanıyan GXP2160, Kurumsal ve KOBİ müşterileri için mükemmel Masaüstü iletişimlerinde kalite ve çok yönlülük gereksinimi duyuyoruz.

GXP2160, 6 satır, özelleştirme için 5 XML programlanabilir yumuşak tuş ve iş kullanıcılarını temas halinde tutmak için 5 yönlü sesli konferans destekliyor. HD ses ve 4.3 "renkli LCD ekran ile yüksek kaliteli çağrıların yaratılması, dahili 24 BLF / hızlı arama tuşları kullanıcıların diğer uzantıların varlığını ve durumunu kolayca izlemelerine ve çağrı transferlerine izin verir Dahili Bluetooth desteği, Bluetooth Kulaklık setleri ve telefon defterini ve çağrıları eşleştirilmiş mobil cihazlardan aktaran High-End IP telefon, Elektronik Kanca Anahtarı desteği sunuyor.GXP2160, Kurumsal ve SMB müşterileri için kalite ve ihtiyaç için ideal Masaüstü iletişimlerinde çok yönlülük. Tüm Grandstream IP telefonların yaptığı gibi, GXP2160, son teknoloji güvenlik şifreleme teknolojisi (SRTP ve TLS) içerir. GXP2160, Grandstream'in UCM serisi IP PBX'leriyle sıfır yapılandırma, şifrelenmiş XML dosyaları ve TR-069 gibi çok çeşitli otomatik hazırlama seçeneklerini de desteklemektedir.

Teknik Özellikler
 • - 6 hat, 6 SIP hesabı ve 6 yönlü sesli konferans desteği

  - 4.3 inç (480x272) renkli ekran LCD

  - Çift Gigabit portlar, entegre PoE

  - Hoparlör ve el cihazında HD ses, 5 programlanabilir bağlama duyarlı yazılım tuşları

  - 24 çift renkli BLF / hızlı arama tuşları

  - Tümleşik Bluetooth
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.