Ürün Grupları

GrandStream GXP 2170 IP Telefon

Ürün Kodu : 2018
Marka : Grandstream
Ürün Özellikleri

En güçlü High-End IP Telefonumuz olan GXP2170, en çok 12 hat ve 6 SIP hesabı desteklemektedir. Telefon ekranında 48 adet dijital BLF / hızlı arama tuşu bulunduğundan ve Grandstream'in GXP2200EXT Modül'ün dört adedini desteklediği için çağrı seslerini işleyen kullanıcılar için idealdir. GXP2170'de dahili Bluetooth, PoE, 5 yönlü konferans vb. Özellikleri de bulunmaktadır.

GXP2170, yüksek çağrı hacimlerini işleyen yoğun kullanıcılar için ideal olan güçlü bir High-End IP telefonudur. Bu üst düzey IP Telefon, 4.3 inç renkli ekran LCD ve tam HD ses kullanan 12 hat tuşu / hat görünümü ve 6 SIP hesabı içeriyor. Kullanıcıların daha üretken ve verimli olmasına yardımcı olmak için 48 dijital, ekran üzeri hızlı arama / BLF tuşu bulunur. GXP2170, çift Gigabit ağ bağlantı noktaları ile mümkün olan en hızlı bağlantı hızlarını, PoE özelliklerini destekler ve mobil cihazlar ve Bluetooth kulaklıklar ile senkronizasyon için dahili Bluetooth içerir. Bu High-End IP telefonu, 160'a kadar hızlı arama / BLF kontağa erişmek için LCD ekranlı dört adete kadar GXP2200 EXT modülüne bağlanabilir. GXP2170, gelişmiş işlevsellik ile birinci sınıf bir yönetici IP telefonu arayan kurumsal kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir. Tüm Grandstream IP telefonların yaptığı gibi, GXP2170, son teknoloji güvenlik şifreleme teknolojisi (SRTP ve TLS) sunar. GXP2170, Grandstream'ın UCM serisi IP PBX'leriyle sıfır yapılandırma, şifreli XML dosyaları ve TR-069 gibi çok çeşitli otomatik hazırlama seçeneklerini desteklemektedir; böylece toplu dağıtım son derece kolaylaştırılmıştır.

Teknik Özellikler
 • - 12 hat, 6 SIP hesabı, 5 yazılım tuşu ve 5 yönlü sesli konferans

  - 48 adet dijital olarak kişiselleştirilebilir BLF / hızlı arama tuşları

  - 4.3 inç (480x272) renkli ekran LCD Çift Gigabit portlar, entegre PoE

  - Tümleşik Bluetooth

  - Ek BLF için en fazla dört tane GXP2200EXT Modülü destekler

  - 160 kişiye kadar hızlı arama erişimi
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.