Ürün Grupları

Grandstream Wi-Fi Telefon WP800

Ürün Kodu : 2013
Marka : Grandstream
Ürün Özellikleri

Grandstream WP800, çeşitli kurumsal ve perakende, lojistik, sağlık ve güvenlik dahil farklı pazarlara uygun şekilde tasarlanmış taşınabilir bir Wi-Fi telefonudur.

Bu güçlü, taşınabilir WiFi telefon, entegre çift bantlı 802.11a / b / g / n WiFi desteği, gelişmiş anten tasarımı ve dolaşım desteği ve kulaklık ve mobil cihazlarla eşleştirme için entegre Bluetooth ile donatılmış olarak gelir. 7,5 saatlik konuşma süresi, çift mikrofonlu HD sesi ve 1,5 metreden düşmeye dayanıklı güvenli bir tasarım ile WP800, güçlü özellikler, hareketlilik ve dayanıklılık kombinasyonu sunuyor.

Teknik Özellikler
 • - Duad Band Wi-Fi

  - Dahili Bluetooth

  - HD Ses Kalitesi

  - 150 saat bekleme 

  - 7.5 Saat konuşma süresi

  - 3.5mm Kulaklık girişi

  - 2 SIP Hesabı
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
 • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
 • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
 • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.