Ürün Grupları

Jabra Drive

Ürün Kodu : 1045
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
abra Drive
Aynı anda iki cihaza bağlanın ve her iki cihazdan gelen aramaları cevaplayın. GPS yön bilgisi, müzik ve pod yayını akışı yapın. Jabra Drive, aracınızın güneşliğine klipslenir ve sizi hiçbir şekilde engellemez. Bağlantı ve düşük batarya durumu uyarılarını sözlü olarak duyun. Yollarda eller serbest aramaların avantajından faydalanın, güvenliğinizi risk etmeyin...
Aşağıdakiler için mükemmel bir seçimdir

Eller serbest aramalar
GPS yön bilgisi akışı
Kolay kurulum ve kullanım
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Batarya ve Güç
Konuşma Süresi: 20 saate kadar
Bekleme Süresi: 30 güne kadar
Kolay Eşleştirme
Kolay eşleştirme
Otomatik eşleştirme desteği
Bluetooth
Sürüm: 3.0
Konuşma mesafesi: 10 m’ye kadar
Müzik
Cihaz müzik çalabiliyor: Evet
Cihaz üzerinden müzik kontrolü: Evet
Ağırlık
3,38 oz
100 g
Kutuda neler var?
3,5 mm’lik Kauçuklu Kablo
USB Kablosu
Araç Şarj Cihazı
Uyumluluk
Her Bluetooth etkin cihaz ile çalışır 
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.