Ürün Grupları

Jabra Elite Sport

Ürün Kodu : 1025
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
Jabra Elite Sport
Gerçek kablosuz spor kulaklıkları arasında en gelişmiş model                                                                                                                                           Yarı yolda bırakmayan batarya
4,5 saat kullanma süresi sunan batarya, taşınabilir şarj cihazı sayesinde cihazınıza 13,5 saat boyunca güç verebilir.    
Teknik Özellikler
Aramalar ve müzik için üstün ses kalitesi
Jabra Elite Sport kablosuz kulak içi kulaklık, müzik ve aramalar için üstün ses kalitesi sunar ve geliştirilmiş kablosuz bağlanabilirliği ile harika bir performans sergiler. Dört mikrofonlu teknolojisi ile gerçek kablosuz ürünler arasında en iyi arama kalitesini sağladığı kanıtlanmıştır. Kullanımı kolay kablosuz tasarımımız, her iki kulaklıkta birer mikrofona sahiptir. Bu mikrofonlar, bulunduğunuz ortamda arka plan gürültüsünü filtreleyerek sadece sizin sesinizin duyulmasını sağlamak amacıyla birlikte çalışır.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.