Ürün Grupları

Jabra Evolve 65T

Ürün Kodu : 1409
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri

4’LÜ MİKROFON TEKNOLOJİLİ PROFESYONEL SES KALİTESİ

Profesyonel seviyede ses kalitesi. Gerçek kablosuz kulak içi kulaklıklar.

4’lü mikrofon teknolojisi ile üstün gerçek kablosuz arama kalitesi. Profesyonel iletişim için Microsoft Teams ile UC onayına ve %100 kablosuz tasarıma sahip mobil bir çözüm.

ARKA PLANDAKİ GÜRÜLTÜLERİN DUYULMASINI ÖNLER 

Arka plandaki rahatsız edici gürültülerin duyulmasını önler. İşinize seyahatte de konsantre olun.

Kulakların içine sıkıca oturarak sağladığı Pasif Gürültü Önleme özelliği ile işinize odaklanabilmenizi sağlar.

Tek şarj ile 5 saate kadar ve cep boyutlarındaki şarj birimi ile 15 saate kadar batarya süresi. Aynı anda iki cihaza bağlanabilir.

TEK DOKUNUŞLA ERİŞİM 

Sesli Asistan destekli. Kullanımı kolay.

Tek düğme üzerinden Amazon Alexa, Siri® ve Google Assistant™ erişimi.*

Kullandığınız telefon veya platform ile uyumludur.

Kulaklık ve hoparlörlerimiz, 10.000’den fazla geleneksel masaüstü telefon ile kutudan çıktıkları anda çalışır. Gelecekte de kullanılabilecek şekilde tasarlanan ürünlerimiz, Microsoft Teams'den ve Mitel’e kadar tüm yazılım telefonları ve web istemcileri ile uyumludur.

Personelinize, UC platformunuzla sorunsuz çalışan onaylı ve güvenilir cihazları sağlamak verimlilik ve ses kalitesi açısından oldukça önemlidir. Ayrıca bu sayede BT sorunlarıyla daha az karşılaşırsınız. Jabra, cihazlarını farklı platformlarla test etti ve birçok kulaklık ve hoparlör mikrofonuna Microsoft Teams onay aldı.

Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.