Ürün Grupları

Jabra Evolve 80 USB

Ürün Kodu : 1000
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
Jabra Evolve 80
Aktif gürültü önleme teknolojisine sahip profesyonel kulaklık. Çok gürültülü ortamlarda bile dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin. Aramalarınızı, özel kumanda birimi üzerinden yönetin.
Teknik Özellikler
Teknik özellikler
Ambalajın ebatları
U 21,5 x G 21,5 x Y 5,5 cm
Ağırlık tek / çift taraflı
0,646 kg
Kutunun içeriği
Kahverengi kutu içerisinde Evolve 80 kulaklık, Hızlı Başlangıç Kılavuzu ve WWD için polietilen poşet, Hızlı Başlangıç Kılavuzu, uyarı sayfası, garanti belgesi, USB denetleyicisi, denetleyici için polietilen poşet, Skype Kurumsal etiketi (yalnızca BOM’da belirtilmiş ise)
Tümleşik batarya
Evet
Şarj süresi
Maks. 120 dk.
AC güç kaynağı
USB güç kaynağı (PC’den)
Sertifikalar
Uygunluk Onayları: CE, FCC, KCC, RCM, UL
Kurumsal Onaylar: Lync, Avaya, Cisco, Alcatel Lucent ve Astra
Garanti
2 yıl
Bluetooth desteği
Hayır
Kulaklık bant genişliği
Geniş bant
Bağlantı (mini jak, USB vs.)
USB 2.0/3.0, 3,5 mm’lik jak
Müzik modunda hoparlör bant genişliği
Hi-Fi
Konuşma modunda hoparlör bant genişliği
Geniş bant
Mikrofon bant genişliği
Geniş bant
Kablo uzunluğu
Kontrol kablosu 95 cm, yüksek hızlı kablo: 120 cm
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.