Product Groups

Jabra Evolve2 40

Product Code : 1408
Brand : Jabra
Product Features

SES YALITIMI

Sessizliği masanıza taşıyoruz.

Evolve2 40 mikrofonlu kulaklığınızı takın ve çevrenizdeki gürültünün anında kaybolmasını hissedin. Yalıtımlı sünger oval kulak yastıkları ve öncü yeni açılı kulak kapağı tasarımı, dış dünyaya karşı kendinizi etkili bir şekilde yalıtmanızı sağlar ve size olağanüstü pasif gürültü önleme özelliğini sunar.

MAŞGUL IŞIĞI

Zorluklarla karşılaştığınızda kaçmayın.

Meşgul ışığımızı, her yönden görünür kılarak yeni bir düzeye taşıdık. Telefon görüşmesi yapıyorken veya toplantıdayken kırmızı ışık otomatik olarak etkinleştirilir. İsterseniz bir düğmeye dokunarak ışığı kendiniz de etkinleştirebilirsiniz. 

ARAMALAR

Kontrol sizde olsun.

Yapacak bir sürü işiniz olduğunda sorunsuz, profesyonel aramalar hayati önem taşır. Bu nedenle, stratejik olarak yerleştirilmiş üç güçlü profesyonel mikrofon tasarlayarak ve gelişmiş dijital yonga setimiz ile en yeni sinyal işleme teknolojisini dâhil ederek dünya lideri Evolve Serimizin mükemmel arama performansını daha da iyi hale getirdik.

UC SERTİFİKASI

UC sertifikalı, UC memnuniyeti anlamına gelir.

Memnuniyet garantisi bugünlerde sıkça duyduğunuz bir şey değil ancak biz bunu geri getiriyoruz. Evolve2 40, gerçek anlamda sorunsuz bir iş birliği için tüm lider Birleşik İletişim (UC) platformları ile uyumludur.

UC platformu seçiminiz Microsoft Teams ise Teams sertifikalı değişken, platform üzerinde size en iyi deneyimi sunmak için mükemmel bir şekilde adapte ve optimize edilir.

MÜZİK

Müzik önemlidir.

Bu mikrofonlu kulaklığı güçlü ve sızıntılara karşı dayanıklı 40 mm'lik hoparlörler içerecek şekilde tasarladık ve her zamankinden daha gelişmiş dijital yonga setimizle destekledik. 

KONFOR

Konforda yeni standart.

Harika hissettirecek, taktığınızı bile unutacağınız bir kulaklık geliştirmeyi hedefledik. Yüzlerce başın biyometrik ölçülerini kullanarak kusursuz bir şekil tasarladık

TEKNOLOJİ

Sınırların dışına çıkın.

Bir kutudaki ürüne göre bu oldukça büyük bir olay. Kutusundaki haliyle bile, elinizde tuttuğunuz diğer tüm mikrofonlu kulaklıklardan üstün, öncü bir teknolojik cihaz.

In addition to all the technology products used in the Call Center infrastructure, all blog posts about telecommunication and active network devices can be found here.