Ürün Grupları

Jabra Evolve2 65

Ürün Kodu : 1408
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri

ARAMALAR

Kaliteli arama.

Olağanüstü sonuçlar, olağanüstü arama performansı gerektirir; sorunsuz, profesyonel ses de bu noktada tüm farkı ortaya koyar. Dünya lideri Evolve Serimizin mükemmel arama performansını daha da iyi hale getirdik; stratejik olarak yerleştirilmiş üç güçlü profesyonel mikrofon tasarladık ve gelişmiş dijital yonga setimiz ile en yeni sinyal işleme teknolojisini dahil ettik. Sonuç, her defasında olağanüstü arama kalitesi.

UC SERTİFİKASI

UC sertifikalı, UC memnuniyeti anlamına gelir.

Memnuniyet garantisi bugünlerde sıkça duyduğunuz bir şey değil ancak biz bunu geri getiriyoruz. Evolve2 65, gerçek anlamda sorunsuz bir iş birliği için tüm lider Birleşik İletişim (UC) platformları ile uyumludur.

UC platformu seçiminiz Microsoft Teams ise Teams sertifikalı değişken, platform üzerinde size en iyi deneyimi sunmak için mükemmel bir şekilde adapte ve optimize edilir.

MÜZİK

Müzik o kadar iyidir ki, adeta hissedersiniz.

Bu mikrofonlu kulaklığı güçlü ve sızıntılara karşı dayanıklı 40 mm'lik hoparlörler içerecek şekilde tasarladık ve her zamankinden daha gelişmiş dijital yonga setimizle destekledik. Evolve ile, çalışırken dinleyebileceğiniz harika müziği ayağınıza getirdik. Evolve2 ile ise, ses kalitesini yepyeni bir düzeye taşıyoruz.

SES YALITIMI

Kulaklarınızı dış dünyanın seslerine karşı yalıtın.

İster ofiste çalışıyor olun, ister hareket halinde olun fark etmez arka plandaki ses dikkatinizi gerçekten dağıtabilir. Evolve2 65 mikrofonlu kulaklığınızı takın ve çevrenizdeki gürültünün anında kaybolmasını hissedin. Yalıtımlı sünger oval kulak yastıkları ve öncü yeni açılı kulak kapağı tasarımı, dış dünyaya karşı kendinizi etkili bir şekilde yalıtmanızı sağlar ve size daha önce hiç deneyimlemediğiniz pasif gürültü önleme özelliğini sunar.

MEŞGUL IŞIĞI

Zorluklarla karşılaştığınızda kaçmayın.

Meşgul ışığımızı, her yönden görünür kılarak yeni bir düzeye taşıdık. Telefon görüşmesi yapıyorken veya toplantıdayken kırmızı ışık otomatik olarak etkinleştirilir.

BATARYA

Günlerce dayanan batarya.

Kapalı ve açık alanda toplantıda, koridorda yürür halde veya uzaktan çalışıyor olun fark etmez, mikrofonlu kulaklığınızın ritminize ayak uydurabileceğini bilmek güzeldir. Gelişmiş batarya verimlilik teknolojimiz ve söz konusu olağanüstü küçük yonga seti, bu güçlü ve kablosuz mikrofonlu kulaklıktan sektörde liderlik edecek 37 saat* kullanılabilen bir ürün ortaya çıkarmamıza yardımcı oldu.

Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.