Ürün Grupları

Jabra Evolve2 85

Ürün Kodu : 1408
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri

Jabra Evolve2 80 

GÜRÜLTÜ ÖNLEME

Düşüncelerinizi duyun.

Dilediğiniz yerde anında sessiz bir ortam oluşturmak için yola çıktık. Sonuç olarak her zamankinden daha gelişmiş dijital yonga setimiz ile desteklenen son teknoloji dijital hibrit Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliğine sahip ve olağanüstü bir gürültü izolasyonu için tasarlanan birinci sınıf profesyonel mikrofonlu kulaklık ürettik. Takın ve anında düşlerinize dalın. 
Neredeyse varlığını bile hissetmeyeceğiniz olağanüstü derecede rahat olan üstün ergonomik kullanım ile yepyeni bir konfor seviyesiyle tanışın. Yumuşak, hafızalı süngeri kendinden ayarlı birinci sınıf kulaklık dönüşleriyle birleştirerek benzeri görülmemiş konfor sağlıyor ve arka plan gürültüsünü %53'e kadar önlüyoruz.

MEŞGUL IŞIĞI

Zorluklarla karşılaştığınızda kaçmayın.

Meşgul ışığımızı, her yönden görünür kılarak yeni bir düzeye taşıdık. Telefon görüşmesi yapıyorken veya toplantıdayken kırmızı ışık otomatik olarak etkinleştirilir. İsterseniz bir düğmeye dokunarak ışığı kendiniz de etkinleştirebilirsiniz. Böylece, başınızı kaşıyacak vaktiniz olmadığında bile meşgul ışığınız, sizi dikkatinizi dağıtabilecek tüm etmenlerden korur.

MÜZİK

Daha büyük hoparlörler. Daha kaliteli ses. Güm.

Sızıntılara karşı dayanıklı 40 mm'lik güçlü hoparlörlere sahip bu mikrofonlu kulaklığı ürettik. Gelişmiş dijital yonga setimiz ve en yeni AAC kodeğimizi dikkate alın ve müziğinizi her zamankinden daha iyi kalitede dinleyin.

UC SERTİFİKASI

UC sertifikalı, UC memnuniyeti anlamına gelir.

Memnuniyet garantisi bugünlerde sıkça duyduğunuz bir şey değil ancak biz bunu geri getiriyoruz. Evolve2 85, gerçek anlamda sorunsuz bir iş birliği için tüm lider Birleşik İletişim (UC) platformları ile uyumludur.

UC platformu seçiminiz Microsoft Teams ise Teams sertifikalı değişken, platform üzerinde size en iyi deneyimi sunmak için mükemmel bir şekilde adapte ve optimize edilir.

BATARYA

Yorucu bir hafta mı geçirdiniz? Merak etmeyin, yanınızdayız.

Sonunda onsuz yapamayacağınızı düşündüğünüz bir mikrofonlu kulaklık bulduğunuzda, ondan ayrılmanıza gerek kalmayacağını bilmek iyidir. Bu güçlü mikrofonlu kulaklıktan en uzun şekilde yararlanmanız için gelişmiş batarya verimlilik teknolojimizden faydalandık. Sonuçta, (yine o küçük ancak etkili yonga seti ile desteklenen) sektör lideri 37 saatlik bir batarya ömrü elde ettik.

KONFOR

Birinci sınıfa geçiş yapın.

Her boyuta ve şekle uyacak şekilde ayarlanabilen mükemmel bir tasarım oluşturmak için yüzlerce başın biyometrik ölçülerini aldık. Ardından, son derece konforlu hale getirmek için yumuşak hafızalı süngerden üretilen kulak yastıkları ekledik; o kadar rahat ki taktığınızı bile fark etmeyeceksiniz. Son olarak, kulaklığı yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemeleri kullanarak hazır hâle getirdik.

Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.