Ürün Grupları

Jabra Freeway

Ürün Kodu : 1043
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
Jabra Freeway
En iyi mikrofonlu araç içi hoparlörümüz. Gürültüyü engelleyin ve cam gibi net aramalar yapın. Müziğin tadını 3 hoparlörlü sanal saran ses ile çıkarın veya FM vericisini kullanarak müziğinizi aracın ses siteminden dinleyin. Otomatikman çalışmaya başlayıp bağlanan, sesli yönlendirme sağlayan ve sizi kimin aradığını söyleyen Jabra Freeway ile dikkatiniz daima yolda kalsın.
Aşağıdakiler için mükemmel bir seçimdir

Eksiksiz eller serbest kullanım deneyimi
Müzik dinleme
Gürültülü seyahatler
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Kutuda neler var?
Araç Şarj Cihazı
Kauçuk USB Kablosu
Ağırlık
4,05 oz
115 g
Bluetooth
Sürüm: 2.1
Konuşma mesafesi: 10 m’ye kadar
Batarya ve Güç
Konuşma Süresi: 14 saate kadar
Bekleme Süresi: 40 güne kadar
USB’den Şarj Etme: Evet
Kolay Eşleştirme
Kolay eşleştirme
Otomatik eşleştirme desteği
Ses
Cihaz müzik çalabiliyor: Evet
FM Verici: Evet
2 Mikrofon ve 3 Hoparlör (7 W)
Sesli Yönlendirme
Sesli bildirimler alın (eşleştirme, bağlantı ve şarj durumu)
Uyumlu olduğu cihazlar
Bluetooth etkin tüm cihazlar 
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.