Ürün Grupları

Jabra GN1221 Sound Limiter - QD to RJ9

Ürün Kodu : 1294
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
KOLAY BAĞLANABİLİRLİK. İŞ ORTAMINDA GÜRÜLTÜ UYUMLULUĞU.

Jabra GN1221, pek çok telefon sistemine ekonomik bağlanabilirlik ile en son AB iş ortamında gürültü düzenlemelerine hiç sorunsuz uyum sağlayan bir kablodur. JabraGN1221, Jabra GN1200 Serisi'nde yer almaktadır ve aynı sezgisel kullanım üzerine tasarlanmıştır. Buna ek olarak iş ortamında gürültü düzenlemelerine uyumlu olduğu için ortak bir soruna da çözüm getirmektedir. Yeni bir mikrofonlu kulaklığı taktığınızda her zaman arama sinyali gelmeyebilir. Sorun mikrofonlu kulaklık veya telefonda olabilir mi? Sorun muhtemelen kablodadır. Mikrofonlu kulaklık ve telefon fişe uyumlu olsa bile, kablolama her telefon üreticisi tarafından kendine özgü belirleniyor.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.