Ürün Grupları

Jabra GN8210 Digital

Ürün Kodu : 1366
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
ÇÜNKÜ, HER KELİME ÖNEMLİDİR

Gürültülü çağrı merkezlerinde en iyi mikrofonlu kulaklıkla bile duymak bir hayli zorlayıcı olabilir. Jabra GN8210, kablolu mikrofonlu kulaklıklarla kullanılan bir audio enhancer'dır. Ses sinyalini yükseltirken karışıklıkları filtreler, bu sayede arayan kişinin sesi yüksek ve net gelir.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.