Ürün Grupları

Jabra LINK 14201-27

Ürün Kodu : 1331
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
AudioCodes IP telefonları için uzaktan kumanda anahtarı – Tak ve kullan
Jabra'nın kablosuz kulaklıkları ve seçkin AudioCodes IP telefonları, Jabra LINK 14201-27 ile Uzaktan Kumanda Anahtarı Kontrolü (EHS) özelliğine sahip olur (Jabra uyumluluk genel bakış bölümüne bakın veya doğru çözüm için Jabra satış departmanıyla iletişime geçin).

Kurulum tamamlandığında, personeliniz, masalarının 135 metre uzağında olsalar bile, aramalarını doğrudan kablosuz Jabra kulaklıklarından yönetebilirler.

Özellikler:

Kulaklıktan zil sesi duyma
Arama cevaplandırma ve sonlandırma
Ses seviyesi ayarlama
Mikrofonu sessize alma
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.