Ürün Grupları

Jabra LINK 860

Ürün Kodu : 1368
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
Jabra Link 860, kulaklık kullanıcıları için ses kalitesini ve aramalarda sesin netliğini geliştirmek amacıyla tasarlanmış bir ses işlemcisidir. Jabra Link 860, tek bir düğme ile masaüstü telefon ile yazılım telefonu arasında pürüzsüz ve kolay bir şekilde geçiş yapabilmenizi sağladığından, lağrı merkezleri ve açık ofis ortamları için ideal bir yatırımdır.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.