Ürün Grupları

Jabra NoiseGuide

Ürün Kodu : 1024
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
Jabra Noise Guide
Gürültü seviyelerinin düştüğünü görün, verimliliğin arttığını hissedin

Açık ofisler gürültülü ofislerdir
Gürültü seviyelerine dair görsel bilgi
Temeldeki gürültü trendlerini ölçün
Teknik Özellikler
Açık ofisler gürültülü ofislerdir
Açık ofis ortamları, ekip çalışmasını ve çalışanlar arasında iletişimi geliştirdiklerinden dolayı her geçen gün popülerlik kazanıyor. Ancak maalesef açık ofis ortamları diğer çalışma yerlerinden daha gürültülü olur. Bilgi çalışanlarının %35’ten fazlası, yakınlarındaki iş arkadaşlarının konuşmalarından rahatsız olduğunu belirtiyor.

Jabra Noise Guide, gürültü seviyelerini izleyen ve gürültünün işlerini nasıl etkilediğini gözler önüne seren taşınabilir bir cihazdır. Bu cihazı, gürültü oranı özellikle yüksek olan yerleri tespit etmek ve çalışanları gürültüyü azaltmaları yönünde teşvik etmek için kullanabilirsiniz.                                                                                   Gürültü seviyelerine dair görsel bilgi
Gürültü seviyeleri belirtilen bir sınırı aştığı an görsel bilgi alın. Anlık Geri Bildirim Teknolojisi, mevcut gürültü seviyesini herkese gösterebilmek için cihazı kırmızı, sarı veya yeşile dönüştürür. Bu sayede yapılan gürültüye karşı farkındalık artar ve daha iyi bir çalışma ortamı oluşturabilir  
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.