Ürün Grupları

Jabra Solemate Mini

Ürün Kodu : 1046
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
Jabra Solemate Mini
Size her yere eşlik etmesi için tasarlanmış olan Jabra Solemate™ Mini, yollardaki yeni arkadaşınız. Ultra küçük boyutlarına rağmen şaşırtıcı derecede güçlü bir sese sahip olması sayesinde mükemmel bir yol arkadaşıdır. Müziğinizi ekleyin, yeter!
Teknik Özellikler
Özellikler
Kutuda neler var?
3,5 mm’lik Ses Kablosu
USB Kablosu
Ağırlık
10,4 Oz
295 g
Bluetooth
Sürüm: 3.0
Konuşma mesafesi: 10 m’ye kadar
Batarya ve Güç
Müzik çalma süresi: 8 saate kadar
Bekleme Süresi: 90 güne kadar
Kolay Eşleştirme
NFC desteği
Müzik
Cihaz müzik çalabiliyor: Evet
Cihaz üzerinden müzik kontrolü: Evet
Uyumlu olduğu cihazlar
Bluetooth etkin tüm cihazlar
Tabletler, bilgisayarlar ve 3,5 mm’lik ses çıkışı olan tüm cihazlar
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.