Ürün Grupları

Jabra Speak 710

Ürün Kodu : 1039
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
Jabra Speak 710

Konferans aramaları ve müzik için harika bir ses kalitesi sunan birinci sınıf taşınabilir mikrofonlu hoparlör

Aramalar ve müzik için zengin ses
Kolay tak çalıştır bağlanabilirlik
Taşınabilir özel tasarım
Teknik Özellikler
Aramalar ve müzik için zengin ses
Çok yönlü mikrofondan ve HD ses deneyiminden faydalanın. Sesli iletişim, müzik ve multimedya için ideal 360 derecelik çok yönlü mikrofon, her açıdan gelen sesi algılar.

HD Ses
HD Ses/Geniş Bant Ses, en iyi sesli iletişim deneyimi için üstün ses kalitesi ve herkesin cam gibi net bir ses ile duyulabilmesini sağlar.

Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.