Ürün Grupları

Jabra Sport Coach Wıreless Accessory Pack

Ürün Kodu : 1357
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
Kulaklığı, Jabra Sport Coach Wireless'ın EarGel™ seti ile kulağınızla en uyumlu hâle getirin. Bu sette 2 adet FitClips ve farklı şekil ve boylarda 4 çift EarGels™ ve 3 çift EarWings™ bulunuyor.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.