Ürün Grupları

Jabra Sport Pulse

Ürün Kodu : 1026
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
Üstün Ses Kalitesi – şimdi pasif gürültü önleme ve geliştirilmiş bas ile
Spor salonundaki gürültüden kurtulun ve performansınıza odaklanın! Yeni COMPLY™ sünger kulaklık başlıkları, size üstün ses kalitesi, pasif gürültü önleme ve geliştirilmiş bas özelliklerini kazandırır. Jabra Sport Pulse, en çok sevdiğiniz parçaları şaşırtıcı bir ses kalitesiyle dinletecek ve müzikten aldığınız motivasyonu zirveye çıkaracak.
Teknik Özellikler
Tümleşik nabız ölçer
Nabız hızınızı öğrenmek, kulaklığınızı takmak kadar kolay. Tümleşik nabız ölçme teknolojisi, nabzınızı kulağınızın içinden ölçer. Jabra Sport Pulse, klinik doğruluk oranı sunar ve performansınızı geliştirebilmeniz için her zaman doğru yoğunlukta egzersiz yapmanızı sağlar.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.