Ürün Grupları

Jabra Stealth UC

Ürün Kodu : 1021
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
Jabra Stealth

Takdim ettiğimiz yeni nesil Bluetooth® kulaklığımız Jabra Stealth, çok daha küçük, çok daha hafif ve kendini daha az belli eder. Ancak kullanımda size daha fazla konfor ve daha uzun bir konuşma süresi sağlar.

Arka plan gürültü azaltma teknoloji̇li̇ HD ses
Küçük boyutlardaki̇ tasarimi İle üstün konfor
Özel sesli̇ kontrol düğmesi̇
Nano boyutlardaki̇ bluetooth adaptörü İle hep bağlantida kalin
Teknik Özellikler
Arka plan gürültü azaltma teknoloji̇li̇ HD ses
İleri Noise Blackout™ teknolojisi, net ve arka plan gürültüsünden arınmış aramalar yapabilmenizi sağlar. Çift mikrofon, arka plan gürültüsünü azaltır ve sesiniz bu sayede daha iyi duyulur. HD Ses*, aramalarda hattın her iki ucundaki kişiye yüksek netlikte ses sağlar.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.