Ürün Grupları

Jabra Talk 35

Ürün Kodu : 1036
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri

HD Ses. Güçlü gürültü önleme

HD ses, 2’li mikrofon ve güçlü gürültü önleme teknolojisinin sağladığı üstün netlikte görüşmelerden faydalanın. HD ses, aramalarınızın ses kalitesini zenginleştiren geniş bant kullanımını sağlar. 2’li mikrofon teknolojimiz sayesinde ise görüştüğünüz kişi de sizi üstün bir ses kalitesi ile duyar.

Uzun süreli aramalar

6 saate kadar konuşma ve 9 güne kadar bekleme süresi sunan Talk 35, tek şarj ile gün boyunca Bluetooth üzerinden güvenilir kablosuz aramalar yapabilmenizi sağlar.

GPS ve medya akışı yapın

Talk 35, akıllı telefonunuzdan GPS yön bilgisi, müzik ve pod yayını akışı yapmanızı sağlayarak medyalarınızdan en iyi şekilde faydalanabilmenizi sağlar.

Teknik Özellikler

Sert bir iş yapıyorsanız sert ekipmanlar kullanmalısınız
Akıllı telefonunuzu cebinizde tutun. Jabra Steel; toza, kire, çamura ve suya dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Darbelere bile dayanıklı olduğundan, yüksek yerlerden düşürebilirsiniz. Doğrusu o kadar dayanıklı ki, 5 yıl garanti ile gelir*


*5 yıl sınırlı garanti. Garanti, anormal kullanım veya kaza sonucu oluşan hasarları kapsamaz.
Garanti, ömrü kısa ve sarf malzemesi kategorisinde olan bileşenleri kapsamaz.

Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.