Ürün Grupları

Jabra Tour

Ürün Kodu : 1044
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
Jabra Tour
HD mikrofon sayesinde net aramalar yapın. GPS yön bilgisi, müzik ve pod yayını akışı yapın. Gelen bir aramayı cevaplamak veya aramak yapmak için konuşun. Kurulum talimatlarını ve batarya durumunu sözlü olarak duyun. Jabra Tour, sunduğu 60 günlük bekleme süresiyle en uzun yolculuklar için bile idealdir. Otomatik olarak açılır ve kapanır, düşünmeniz gereken tek şey aracı sürmek olur.
Aşağıdakiler için mükemmel bir seçimdir

Eksiksiz eller serbest kullanım deneyimi
GPS yön bilgisi akışı
Uzun yolculuklar
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Kutuda neler var?
Araç Şarj Cihazı
Ağırlık
4,8 oz
135 g
Bluetooth
Sürüm: 3.0
Konuşma mesafesi: 10 m’ye kadar
Batarya ve Güç
Konuşma Süresi: 20 saate kadar
Bekleme Süresi: 60 güne kadar
USB’den Şarj Etme: Evet
Kolay Eşleştirme
Kolay eşleştirme
Otomatik eşleştirme desteği
Ses
Cihaz müzik çalabiliyor: Evet
1 hoparlör (3 W)
Sesli Yönlendirme
Sesli bildirimler alın (eşleştirme, bağlantı ve şarj durumu)
Uyumlu olduğu cihazlar
Bluetooth etkin tüm cihazlar
Ücretsiz uygulama ile gelir
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.