Ürün Grupları

MDA200

Ürün Kodu : 1377
Marka : Plantronics
Ürün Özellikleri
Masa Telefonunuzla konuşurken bağlantıyı kesmeden, PC ve multimedyanızı yönetin.

Esnek iletişim

MDA200, günümüzün çoklu ve karmaşık iletişim sorunlarını çözmek, masa telefonunuzla konuşurken, bilgisayarınızı da yönetmenize olanak tanımak için tasarlanmış bir üründür.

Çağrı Yönetim Performansınızı artırır.

Ofis içinde veya hareket halinde ,Kablolu USB veya kablosuz kulaklıkla kullanım seçeneği.
Kolay kullanım, açma , kapama arayüzü ile PC ve masa telefonu arasında basit ve sorunsuz geçiş.
Plantronics USB kablolu ve kablosuz kulaklıkla uzaktan çağrı yönetimi. (Voyager Legend UC gibi) Bluetooth USB kulaklık kullanıldığında PC, masa telefonu hatta cep telefonunuzu tek bir kulaklıkla yönetebilirsiniz.
DA serisi USB adaptör ile kullanıldığında Plantronics H serisi kulaklıklarla bağlama opsiyonu.
Genişband/stereo ses desteği, temiz ve net ses.
MDA200’ü EHS , HL10 kullanım:Uzaktan tek bir dokunuşla masa telefonunuzu yönetin.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.