Ürün Grupları

MX10

Ürün Kodu : 1376
Marka : Plantronics
Ürün Özellikleri
Hem PC’ye hem de masanızdaki telefona bir kulaklıkla bağlanmanıza, tek bir tuşla kulaklığınızı yönetmenize yardımcı olur. Tüm telefonlarla uyumlu olan MX10, QD özellikli kulaklılka kullanılırken, hattı kesmeden masanızdan uzaklaşmanıza olanak tanır.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.