Ürün Grupları

Plantronics Calisto 240-M USB Handset

Ürün Kodu : 1419
Marka : Plantronics
Ürün Özellikleri
Plantronics Calisto 240-M
The Plantronics Calisto 240-M handset is optimized for Skype for Business. Plug the handset into the USB port on a PC or laptop. This handset provides a familiar interface for softphones. It includes an LCD display, noise canceling microphones and wideband audio support.

Plantronics Calisto 240-M USB Handset Package Contents:
Plantronics Calisto 240-M handset
Carrying pouch
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.